Yüksek Hassasiyetler Eğitimleri

Aşırı Hassasiyet, günümüzün kaotik ve ağır yaşam şartlarında giderek daha fazla insanın deneyimlemeye başladığı düşünülen bir oluş şeklidir. Fark edildiğinde -çoğu hassas çocuk ve yetişkin hassasiyetleri fark edilmeden yaşamakta ve problemlerle karşılaşmaktadır- ve doğru yönetildiğinde hassasiyetlerin avantajlı özellikleri hayata geçirilebilir.

Atölyeler

Hassasiyetlerle Başa Çıkma Yöntemleri
Süre: 3,5 saat

Bilinçaltı Temizliği
Süre: 2 saat

Travma Temizliği
Süre: 2 saat

Bu eğitimlerde üyelik sistemimiz dahilinde %20 indirimden faydalanabilirsiniz.
Kayıt & bilgi: info@sebnemozkan.com

Bu atölyelerle önce hassasiyetlerinizin;
tam olarak ne olduğunu ve neden kaynaklandığını,
onları doğru yöneterek onların olumsuz etkilerinden nasıl kurtulabileceğinizi (kendinizde ve çocuklarınızda)
ve sinir siteminizin muhtemelen senelerdir çok ihtiyaç duyduğu rahatlatmayı sağlamayı öğreneceksiniz.
Böylece hassasiyetlerin hayatınızdaki kısıtlayıcı etkilerini minimize edebileceksiniz.
Ayrıca bilinçaltı kodları temizleyecek ve hassasiyetlerinizin hayatınızdaki negatif etkilerini ve travmalarını dönüştürebileceksiniz.

Hassasiyetler Eğitici Eğitimi

Ana Başlıklar

  • Varoluşçu Terapi ve Aşırı Hassasiyetlerin kökenleri
  • Aşırı Hassasiyetli İnsan Beyninin Özellikleri Nelerdir ve Nasıl İşler?
  • Sempatik ve Parasempatik Sinir Sistemlerinin Çocuk ve Yetişkinlerde Yönetimi
  • Aşırı Hassasiyetliler için Enerji Yönetimi
  • Hassasiyetler ve Yüksek Sezgiler
  • Aşırı Hassasiyet ve Tekamül: Hassas İnsanların içinde bulunduğumuz dönemde önemi nedir?
  • Hassas İnsanların “Gerçekleştirme Potansiyelini” Aktive Etmek
  • Aşırı Hassasiyetliler için Kadın – Erkek İlişkileri

Kimler Katılabilir?

Eğitimimize, Aşırı Hassasiyet konusunda eğitim ve bilgilendirmenin yanı sıra terapi ve danışmanlık da yapmak isteyen klinik psikolog, pedagog, danışman ve yaşam koçları, öğrencilerinde hassasiyetlerin olup olmadığını anlamak ve gerekli tedbirleri almak isteyen eğitimciler, çocuklarını en iyi şekilde anlamak, doğru şekilde yönlendirmek ve sağlıklarını desteklemek arzusunda olan ebeveynler, kendilerindeki hassasiyetleri anlamlandırıp, başkalarına da aynı doğrultuda yardımcı olmak isteyen aşırı hassasiyetli kişiler ve günümüzde giderek daha fazla ihtiyaç duyabileceğimiz bu oluş şekliyle ilgili eğitim, seminer, atölye yapmak isteyen katılımcılar katılabilirler.

Aşırı Hassasiyetlerin ne olduğunun ve söz konusu kişilerin tecrübelerinin derinlemesine öğrenilmesi için “Eğitimci Eğitimine” katılmadan önce Hassasiyetler Atölyelerine katılım şartı aranmaktadır.
Eğitici Eğitimimiz, atölyelerle (7,5 saat) beraber olmak üzere toplam 17 saattir.

Işık Çağı Çocukları Eğitimci Eğitimini almış katılımcılarımız “Aşırı Hassasiyetlerle Başa Çıkma Yöntemleri” atölyesinden muaftır.
Eğitimci Eğitimlerinden birini almış eğitmenlerimize (21. yy. Çocukları veya Aşırı Hassasiyetler Eğitimci Eğitimleri) diğer Eğitimci Eğitimi % 50 indirimli olarak verilmektedir.

Ş. Özkan, Aşırı Hassasiyetleri ve başa çıkma yöntemlerinden bazılarını çocuklar için Işık Çağı Çocukları‘nda (2014), yetişkinler içinse Yükseliş Gönlün Şifası‘nda (2017) tanıştırmış ve anlatmıştır.

ABD’deki psikoloji yüksek lisansı esnasında tanıştığı ve 2007 senesinden beri çalışmalarını yapmakta olduğu Aşırı Hassasiyet hakkında Şebnem Nur Özkan (MS., PCC.) tarafından tasarlanan Eğitici Eğitiminin mezunları, Işık Çağı Akademi tarafından verilen mezuniyet sertifikasını almaktadırlar.

Bilgi ve kayıt için bize yazınız (info@sebnemozkan.com).

 

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.