Bireyseller

Bireysel seanslar hem çocuklar, hem de yetişkinler için yürütülmektedir. Kişinin hayatını en özgün ve optimum şekilde yönetebilmesi ve bu esnada önüne çıkan engellerinin çözümü için yapılan bireysel çalışmalarda, Şebnem Özkan tarafından kişiye en uygun psikoterapi, yaşam koçluğu ve/veya spiritüel çalışma teknikleri tespit edilerek uygulanmaktadır.

Bireyseller, problemin yoğunluğuna göre tek seans olabileceği gibi aşağıdaki grup seansları olarak da yapılmaktadır. Bireysel seanslarda mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaşılması amaçlanır. Danışan bu doğrultuda ödevler ve takip çalışmaları yapmaya teşvik edilir.

Çözümleme Seansları
Kişinin sorununa neden olan en temeldeki temanın bulunarak dönüştürülmesini sağlayan ve böylece problemin danışanın hayatından tamamen çıkmasına olana veren Çözümleme çalışması, 3 seansta yapılmaktadır.

Dikkatsizlik ve Hiperaktivite Çalışmaları
Şebnem Özkan’ın psikoloji yüksek lisansı esnasında yoğunlaştığı Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğunun, bütüncül ve alternatif teorilerinin ve takiben de çözümlerinin uygulandığı 4 seanslık bir programdır. Hem çocuklar, hem de yetişkinler için yürütülmektedir. Program bilgisi için info@sebnmeozkan.com’a yazabilirsiniz.

Karma Temizliği
Bireysel Karma Temizliği çalışmaları 2 seans olarak uygulanmaktadır.

Işık Çağı Çocukları Çalışmaları
Çocuğunuzun veya öğrencinizin hangi Işık Çağı Grubu olduğunu belirleyerek, hayatını optimum şekilde yürütebilmesi için neler yapılması gerektiğini anlatan ve varsa yeni çağın hastalıklarının, yeni paradigma anlayışından çözümlenmesini içeren seanslardır.

Tüm programlarda geçerli olmak üzere Skype ve telefon çalışmaları arzu eden danışanlarımız için hizmetinizdedir.

“Ben kendi bulmacamı çözdüm.
Şimdi amacım sizinkini çözmede yardımcı olmak…”
Ş. Özkan

Randevu için info@sebnmeozkan.com’a yazabilir veya 0539 8237926 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com