Bireyseller

Kişinin hayatını en özgün ve optimum şekilde yönetebilmesi ve bu esnada önüne çıkan engellerinin çözümü için yapılan bireysel çalışmalarda, Şebnem Özkan’ın 2005 senesinden beri çalışmakta ve uygulamakta olduğu bazı psikoterapi ve spiritüel çalışma tekniklerinden en uygun olanları seçilip kişiye özgü olarak uygulanmaktadır. Bireysel seanslarda mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaşılması amaçlanmaktadır. Danışan bu doğrultuda ödevler ve takip çalışmaları yapmaya teşvik edilir.

Bireysel seanslar hem çocuklar ve aile, hem de yetişkinler için yürütülmektedir.

Özel Nitelikli Bireyseller

“Şifa Kodları”: ABD’li 2 doktor tarafından her türlü probleminizin temelindeki sorunu bulmuş ve bunu tüm dünya üzerindeki katılımcıları için düzeltmekte olan mucizevi bir tekniktir. Bu uygulamayla sorunlarınızdan kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

Paket Bireysel Program: 3 seanstan oluşmakta olup kişinin bilinçaltı da dahil olmak üzere arınması ve problemlerini en temelde çözümlemesi için uygulanmaktadır.

Çocuklar için İçsel Çocuk Çalışması: Genellikle yetişkinler için uygulanmakta olan İçsel Çocuk çalışmaları, problemi erken yaşta engelleyebilmek ve çözebilmek için Şebnem Özkan’ın geliştirdiği bir yöntem ile çocuklar için de uygulanmaktadır.

Karmadan Arın Düşünü Geri Kazan eğitimi içeriği, 2,5 saatlik bireysel çalışma ile de yapılmaktadır.

Grup Bireyselleri tek kişilik bireysel seanslar haricinde, en fazla 10 kişi ile, katılımcıların aynı tip problemlerini çözmek amacıyla yapılmaktadır.

Randevu için bize yazabilir veya arayabilirsiniz:
info@sebnmeozkan.com & 0539 8237926

Yorumlarınızdan:
“… Sonrasında, çok önceden aldığım cilt bakım randevum için geç kalmayayım diye taksiye atladım ve belki de karsilastigim en naif taksiciye denk geldim. Ardından gittiğim merkezde bana “Sevgi” hanım bakım uygularken devamlı olarak beni güldürdü ve normalde yapmadığı işlemlerden de geçirdi uzun uzun ilgilendi benimle.

Senin desteğin paha biçilemez, ben hep çok şansliyimdir çok şükür ki…
Her daim ışık saçma niyetiyle, teşekkür ederim.
Minnetle sarılıyorum.”
L.
“Uzun uzun anlatmayacağım, sadece her gün ama her gün, daha 1 hafta önce hayal bile edemeyeceğim güzellikte ve güçte şeyler yaşıyorum. Yakında sizinle yeniden görüşmeyi çok istiyorum. Dilerim, hayatımda sebep olduğunuz bu olağanüstü güzellikte gelişmelerin çok daha fazlasını yaşarsınız. Bunu tüm içtenliğimle söylüyorum..
Sevgiler”
D. Ö.
“Kadim bilgiler insanlığın ortak hafızasında, zamanın tüm evrelerinde var olmuş ve bizlerin ulaşması için saklanmıştır. Planetimizin içinde bulunduğu bu ayrıcalıklı dönemde bunlar her kişinin gayretleri neticesi ulaşabileceği bilgilerdir.
İnsanlığın evriminin son derece hızlandığı 2012 sonrası zaman diliminde bize kendimizle ilgili Bilgi Yolculuğunda, rehber varlıklardan olan rehber hayvanlarımızla tanışmak Evrende kapıldığımız “Yalnızlık Yanılsamasından” çıkış yollarından birini daha aralamaktadır.
Bu yolculukta beni de üç rehber hayvanım –üç can dostum- ile tanıştıran Şebnem Özkan ile aynı zaman diliminde bu planette bulunmak, benim için onur ve büyük bir sevinçtir.”
Bircan Güzelel
ı
Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com