Bireyseller

Çözümleme

Bireysel seanslar hem çocuklar, hem de yetişkinler için yürütülmektedir. Kişinin hayatını en özgün ve optimum şekilde yönetebilmesi için yapılan bireysel çalışmalarda Şebnem Özkan tarafından kişiye en uygun yöntem tespit edilip uygulanmaktadır.

Bu yöntem ve teknikler “Çözümleme” adı verilen süreç için de uygulanmaktadır. Çözümleme, genelde 3 aşamada yapılmaktadır.

Seans sayısı danışanın içinde bulunduğu duruma bağlıdır. Bireysel seanslarda mümkün olan en kısa sürede çözüme ulaşılması amaçlanır. Danışan bu doğrultuda ödevler ve takip çalışmaları yapmaya teşvik edilir.

5 Yapraklı Çiçek Okuması

Her seferde tek seans olarak yapılan bu çalışma Arketip Kartlarının, 5 Yapraklı Çiçek şemama göre yorumlanmasını içeriyor. Çalışmada ilk önce o anki durumunuzu ve neden o şekilde olduğunu detaylı olarak keşfediyor sonra da değiştirebilmek ve iyileştirebilmek için ne yapmanız gerektiğini görebiliyorsunuz.

Kart Okumaları

Meleklerin Seninle Konuşuyor (48 adet kart ile) ve Şifa Çemberi Rehberleriniz (52 adet kart ile) kitaplarının kartları ile çeşitli soru ve sorunlarınızı çözmek üzere yapılan bireysel seanslarımızdır.

Çalışmalarda, sorunu ve çözümünü farklı perspektiflerden görebilmek için 6 adet farklı kart okuma yöntemi Şebnem Özkan tarafından uygulanmaktadır.

Skype ve telefon çalışmaları, İstanbul ve Türkiye dışındaki takipçilerimiz için hizmetinizdedir.

Amacımız, en mutlu halinizde tam potansiyelinizi yaşamanızdır…

Randevu için info@sebnmeozkan.com’a yazabilir veya 0539 8237926 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com