Bireyseller

Bireysel çalışmalar kapsamında Işık Çağı Çocukları araştırmaları, Liqht ve psikoterapi teknikleri ağırlıklı olmak üzere farkındalık artırıcı ve arınma sağlayıcı çeşitli teknik ve yöntemler kullanılmaktadır. Danışana en uygun olan teknik ve yöntem ihtiyacına bağlı olarak çalışma esnasında belirlenmektedir.

Yüksek Hassasiyetler (YH) Terapisi hassas ve fazlasıyla empatik olabilen çocuk ve yetişkinlere doğru destek olabilmek, YH özelliklerini yönetebilmek ve aksi takdirde çok zor ve yorucu olabilen hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla M. Ş. Özkan tarafından uygulanmaktadır.

YH’e sahip olup olmadığınızı test etmek için tıklayın.

Bireysel Seanslara online olarak da katılabilirsiniz. 

Randevu için: info@sebnmeozkan.com

Yorumlarınızdan:
“Uzun zamandır Şebnem hocamı takipteyim. öyle hassas ve önemli bir alanda böyle bir değere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Sevgilerimle.”
N. G.
“Oğlum çok şükür daha iyi okulda öğretmeni de dediklerinizi uyguluyor. önceye göre sınıfta çok daha iyi diyor öğretmeni.
Oğlumun bakışları bile değişti hocam yakınımızda olanlar bile fark ediyor. daha iyi önceki hallerine göre çok şükür.
Allah razı olsun hocam sizden. ilk defa sorunsuz bir hafta yaşadık sayenizde.
Bide Alperen daha çok anlatmaya başladı. geçmişi yaşadıklarını ve halen şuanda yaşadığı bu yer değişimlerini. ben onu Dinledikçe daha çok anlatıyor.ve daha rahat. herhalde onu daha iyi anladığımı düşünüyor.
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum hocam iyi ki hayatımıza dokundunuz.”
A. S.
“Çok teşekkür ederim hocam kendime güvenim yerine geldi!”
D.
“Hafta sonu güzel zaman geçirdik. Uyumlu gezdik. … Huzur geldi çocuğa, paylaşmak istedim.”
İ.
“… Sonrasında, çok önceden aldığım cilt bakım randevum için geç kalmayayım diye taksiye atladım ve belki de karsilastigim en naif taksiciye denk geldim. Ardından gittiğim merkezde bana “Sevgi” hanım bakım uygularken devamlı olarak beni güldürdü ve normalde yapmadığı işlemlerden de geçirdi uzun uzun ilgilendi benimle.

Senin desteğin paha biçilemez, ben hep çok şansliyimdir çok şükür ki…
Her daim ışık saçma niyetiyle, teşekkür ederim.
Minnetle sarılıyorum.”
L.
“Uzun uzun anlatmayacağım, sadece her gün ama her gün, daha 1 hafta önce hayal bile edemeyeceğim güzellikte ve güçte şeyler yaşıyorum. Yakında sizinle yeniden görüşmeyi çok istiyorum. Dilerim, hayatımda sebep olduğunuz bu olağanüstü güzellikte gelişmelerin çok daha fazlasını yaşarsınız. Bunu tüm içtenliğimle söylüyorum..
Sevgiler”
D. Ö.
“Kadim bilgiler insanlığın ortak hafızasında, zamanın tüm evrelerinde var olmuş ve bizlerin ulaşması için saklanmıştır. Planetimizin içinde bulunduğu bu ayrıcalıklı dönemde bunlar her kişinin gayretleri neticesi ulaşabileceği bilgilerdir.
İnsanlığın evriminin son derece hızlandığı 2012 sonrası zaman diliminde bize kendimizle ilgili Bilgi Yolculuğunda, rehber varlıklardan olan rehber hayvanlarımızla tanışmak Evrende kapıldığımız “Yalnızlık Yanılsamasından” çıkış yollarından birini daha aralamaktadır.
Bu yolculukta beni de üç rehber hayvanım –üç can dostum- ile tanıştıran Şebnem Özkan ile aynı zaman diliminde bu planette bulunmak, benim için onur ve büyük bir sevinçtir.”
Bircan Güzelel
“Allah sizden razı olsun.”
A.
Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

Videolar