Bireyseller

Liqht bireysel olarak da yapılmaktadır.
Ortalama olarak en az iki Çözümleme gerektiği için en az iki seans olarak düşünülebilir. Liqht semineri tüm çözümlemleri yaptığı için aslında bir grup terapisi gibidir.

Işık Çağı Çocukları‘nın önemini ve görevlerini anlatmak ve yeni çağın çocuklarının farklılıkları sonucu ortaya çıkan problemleri çözmek üzere 2010‘dan beri Işık Çağı Çocuklarına ve ailelerine yönelik sürdürdüğümüz bireysel seanslarımız devam ediyor. Buradaki amaç çocuk/genç ve aile için yeni paradigma anlayışına uygun
yeni ve özgün “davranış modelleri” geliştirmek ve problemlerin nihai çözümünü sağlamaktır. Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite, Öğrenme bozuklukları vb. yeniçağ hastalıkları olarak adlandırdığım durumlar üzerinde de çalışılmaktadır.

Şifa Şifreleri: 6 dakikada her türlü bilinçaltı problem, travma ve çözüm bulmak istedikleriniz için dönüşüm sağlayan Şifa Şifreleri Tekniği günümüzün kısıtlı zamanında çok büyük fayda sağlıyor! Bilgi için info@sebnemozkan.com

Yüksek Hassasiyetler (YH) tanımı ile ülkemiz “Işık Çağı Çocukları” ve “Yükseliş Gönlün Şifası” ile tanıştı. Duyu Bütünleme Bozukluğu ile karıştırılabilen Yüksek Hassasiyetler Terapisi ülkemizde tek olarak Işık Çağı Akademi’de uygulanmaktadır. Bilgi için: info@sebnemozkan.com. YH anketini hem kendiniz, hem de çocuğunuz için yapmak üzere tıklayın.

Access Consciousness destek seanslarıyla her yaştan danışanın hayatlarını dönüştürmek hızlı bir şekilde mümkün olmaktadır.

Bireysel Seansları online olarak da alabilirsiniz. 

Randevu için: info@sebnmeozkan.com

Yorumlarınızdan:
Oğlum çok şükür daha iyi okulda öğretmeni de dediklerinizi uyguluyor. önceye göre sınıfta çok daha iyi diyor öğretmeni.
Oğlumun bakışları bile değişti hocam yakınımızda olanlar bile fark ediyor. daha iyi önceki hallerine göre çok şükür.
Allah razı olsun hocam sizden. ilk defa sorunsuz bir hafta yaşadık sayenizde.
Bide Alperen daha çok anlatmaya başladı. geçmişi yaşadıklarını ve halen şuanda yaşadığı bu yer değişimlerini. ben onu Dinledikçe daha çok anlatıyor.ve daha rahat. herhalde onu daha iyi anladığımı düşünüyor.
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum hocam iyi ki hayatımıza dokundunuz.
A. S.
Çok teşekkür ederim hocam kendime güvenim yerine geldi!
D.
“… Sonrasında, çok önceden aldığım cilt bakım randevum için geç kalmayayım diye taksiye atladım ve belki de karsilastigim en naif taksiciye denk geldim. Ardından gittiğim merkezde bana “Sevgi” hanım bakım uygularken devamlı olarak beni güldürdü ve normalde yapmadığı işlemlerden de geçirdi uzun uzun ilgilendi benimle.

Senin desteğin paha biçilemez, ben hep çok şansliyimdir çok şükür ki…
Her daim ışık saçma niyetiyle, teşekkür ederim.
Minnetle sarılıyorum.”
L.
“Uzun uzun anlatmayacağım, sadece her gün ama her gün, daha 1 hafta önce hayal bile edemeyeceğim güzellikte ve güçte şeyler yaşıyorum. Yakında sizinle yeniden görüşmeyi çok istiyorum. Dilerim, hayatımda sebep olduğunuz bu olağanüstü güzellikte gelişmelerin çok daha fazlasını yaşarsınız. Bunu tüm içtenliğimle söylüyorum..
Sevgiler”
D. Ö.
“Kadim bilgiler insanlığın ortak hafızasında, zamanın tüm evrelerinde var olmuş ve bizlerin ulaşması için saklanmıştır. Planetimizin içinde bulunduğu bu ayrıcalıklı dönemde bunlar her kişinin gayretleri neticesi ulaşabileceği bilgilerdir.
İnsanlığın evriminin son derece hızlandığı 2012 sonrası zaman diliminde bize kendimizle ilgili Bilgi Yolculuğunda, rehber varlıklardan olan rehber hayvanlarımızla tanışmak Evrende kapıldığımız “Yalnızlık Yanılsamasından” çıkış yollarından birini daha aralamaktadır.
Bu yolculukta beni de üç rehber hayvanım –üç can dostum- ile tanıştıran Şebnem Özkan ile aynı zaman diliminde bu planette bulunmak, benim için onur ve büyük bir sevinçtir.”
Bircan Güzelel
Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

Videolar