Çark-ı Felek

Mitolojik Rehberlerle Bilinçaltı Arınma ve Güçlenme Programı:

Problemi çözebilmek için onun bilinçaltı nedenini görebilmek gerekir. Ancak çoğu zaman kişi bunu fark edemez ve yüzeysel bir takım çözümlere problemini çözmeye, sorununu gidermeye çalışır. Tahmin edeceğiniz gibi bu çözümler genellikle işe yaramazlar.

İşin daha da kötü tarafı siz aynı hataları yaptıkça, “problemli kalıp” daha da kuvvetlenecek ve giderek bilinçaltınızda daha derinlere inecektir!

Rehber Hayvanlar ve Mitolojik Rehber Hayvanlarla yapacağınız bu çalışmada problemi önce bilinç altınızda keşfedecek ve daha sonra da çözüme ulaştırabileceksiniz.

Yöntemi, her türlü sorununuz ve probleminiz ve gerçekleştirmek istediğiniz hayat tarzınız için kullanabileceksiniz.

Rehber Hayvanlardan yararlanarak önce probleminizin nedenini belirleyecek ve daha sonra “Şifa Çemberleri Rehbeleriniz” kitabı ile (Sistem Yayınları, 2012) tanıştığınız Mitolojik Rehberleriniz Anka, Unikorn, Ejderha ve Pegasus‘un bilgelikleri ve enerjileriyle onu çözümleyeceksiniz.

 

Ana Başlıklar

  • Çözmek İstediğiniz Sorun için Bilinçaltı Problemi Belirleme
  • Çözümleri Bulma ve Kurgulama (Bu aşama tamamen kendinize ait çözümünüzü belirleyebilmek için çok önemli bir aşamayı teşkil etmektedir).
  • Mitolojik Rehber Enerjilerinden Yararlanarak Nihai Dönüşüm
  • Öğrendiğimiz Derslerin Analizi ve Kapanış

Süre: 5 saat.
Detaylı bilgi almak veya kayıt olmak için bize yazın:
info@sebnemozkan.com

Bu eğitimi alan katılımcılarımız “Mitolojik Rehberler Sertifika Programı®eğitimine katılarak Eğitimci Eğitimi Sertifikası alabileceklerdir.

“Aslında hepimizin içimizde gizli kanatlarımız var. Kendimizi gerçekleştirmemizi, hayallerimize uçmamızı sağlayacak kanatlar… Meleklerin Seninle Konuşuyor o kanatları keşfetmemi sağlamıştı.
Şifa Çemberi Rehberleriniz ile Şebnem Özkan’ın kalemi yeniden kanatlandı! Benim ve hayallerine uçan diğer herkesin kanatlarını güçlendirmek için…”
Ece Saruhan, Habertürk Gazetesi Yazarı

ı
Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com