Emine Aktaş

Transformal Nefes

Transformal Nefes Amerikalı metafizik doktoru Judith Kravitz tarafından geliştirilmiş, dünyanın en güçlü şifa araçlarından birisidir. Kendisi 80’li yıllarda yakalandığı gırtlak kanserinden bu teknik sayesinde şifa bulup kurtulmuştur.

Bizler, Dr. Judith Kravitz’den aldığımız pek çok eğitimle Türkiye’de Nefes Çalışmalarını başarı ile ve güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz.

Bir Transformal Nefes -TN ® seansı 60 dakika sürer, müzik eşliginde sadece diyaframınızı kullanarak aralıksız ( Döngüsel ) nefes alıp verirsiniz. Seans boyunca Nefes koçunuz sizi yönlendirip destekler. Bu çalışmayı güçlü yapan nefesinizle farkında olmadan kontrol etmeye çalıştığınız, derinlere bastırılan duyguların gün yüzüne çıkması ve böylece uzun zamandır taşıdıgınız yüklerinizden arınmanızdır. Başınıza gelen olaylara artık tepki değil cevap veriyor olursunuz. Hayatınızda kızgınlık ya da nefret ile yapılan davranışların , söylenen sözlerin yerini dinginlik alır.

Emine Aktaş

1966 İstanbul doğumluyum. İTÜ Tekstil Mühendisliği lisans ve İşletme Mühendisliği master eğitimleri aldım. 90’lı yıllarda hayatımın amacı nedir, aynı acı veren olayları tekrar tekrar neden yaşıyorum sorularına aradığım cevaplar ile, kendime doğru ruhsal yolculuğum başladı.

2012 yılında profesyonel iş hayatımı sonlandırma kararımda etkili olan Transformal Nefes® ile tanışıp, 2013’de Nefes Koçu, ardından 2014 yılında NewYork’da aldığım eğitim ile de Transformal Nefes® Eğitmeni oldum.

Aynı yıllarda, kendimi bildim bileli içimde var olan “Hayatımın amacı ne?” sorusuna aradığım cevaplarla Astroloji ve özellikle Ruhumuz için Astroloji konusuna merak sardım, okudum, araştırdım, öğrendim.

Amerika’dan Hindistan’a uzanan ruhsal yolculuğum beni sayısız seminerlere ( EFT, Reiki 3. Seviye, Outlook), sessiz inzivalara ve derinden etkilendiğim iki üstad’a taşıdı:

Birincisi “Şimdinin Gücü” kitabının yazarı, kendisi ile karşılıklı konuşma fırsatını bulduğum Eckhart Tolle ve diğeri ise bulduğu yöntem (The Work) ile milyonların hayatını dönüştüren, bizzat kendisinin olduğu LA- Ojai’deki 9 günlük The School seminerine katıldığım Byron Katie.

Halen, tüm kazanımlarımı, dönüşümlerimi, farkındalıklarımı paylaştığım, Ruhsal Astroloji, Transformal Nefes® ve “The Work of Byrın Katie” seans ve workshop’ları düzenlemekteyim.

Hep Şimdide Her Olanı Severek,
Işık ve Aşkla

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com