Grup Çalışmaları

İçinde bulunduğumuz stresli zamanlarda şimdiye kadar kontrol edebildiğiniz sorunlar yüzeye çıkabiliyor ve sizin için daha da fazla stres oluşturabiliyor. “Grup terapileri” sizi kısa sürede rahatlatmak ve bilinçaltına itilmiş sorunları çözmek için uygulanmaktadır.

Çalışma konuları:

1- Depresif Duygular
Depresif bir ruh hali hayat kalitenizi düşürür. Üzerinde çalışılmadan uzun süre aynı durumda kalırsanız kronikleşebilir. Depresif ruh hallerinin üstesinden nasıl gelebileceğinizi öğrenin.
Hemen kayıt olun.

2- Kaygı
Kaygılar, belirsizliğe karşı ne kadar dayanıklı olabildiğinizin ölçüsüdür.
İçinde bulunduğumuz süreç kaygıları artırabilmektedir…

3- Takıntılar
Takıntılar stres ve depresyonda daha fazla ortaya çıkacak ve sizin potansiyelinizi tam anlamıyla kullanabilmeniz sekte vuracaktır.
Hemen kayıt olun.

4- Hayattan zevk alamama
Hayata dair coşkunuzun, neşenizin ve keyfinizin yok olduğunu mu düşünüyorsunuz?
Grup terapilerini bu seansı sizin için uygun olacaktır.

5- Sıkıntı
Sıkıntı hem yetişkinleri, hem de gençleri günümüzde yaralıyor. Sıkıntı ve tatminsizlik, neyle uğraşırsanız uğraşın veya ne kadar dağıtmaya çalışırsanız çalışın bir arka plan müziği gibi sürekli duyuluyor mu?

Seanslara dilerseniz tek konuda katılabilir, dilerseniz tüm grup terapilerini tamamlayarak arınma ve anlayışınızı derinleştirebilir, böylece duygularınızla başa çıkma başarınızı artırabilirsiniz.
Paket program indiriminizi sorunuz.

Çalışma tarihleri için tıklayabilir veya info@sebnemozkan.com’a mail gönderebilirsiniz.

Kayıt: info@sebnemozkan.com

Grup dinamiğinin sağlıklı işlemesi için fazla 10 katılımcı ile yapılacak seanslara kayıt sürecinde ilk başvurulara öncelik verilecektir.

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.