Işık Çağı Çocukları Workshop

Her çocuğun kendine özgü bir karakteri ve özellikleri var. Yeni nesil çocukların özellikleri çok farklı ve yetişkinler olarak onların bu farklılıklarını anlamakta bazen zorluk çekiyoruz. Çoğu zaman bu çocukların bilgeliği, zekası ve olgunlukları karşısında şaşırıyoruz. Bazense onları dikkatsiz, hiperaktif, içe dönük, hiç laftan anlamıyor, öz güvensiz vb. diye tanımlıyoruz. Belki de onlar sadece, farklı bir düşünce ve oluş biçimine sahipler.

Bu farklılık, Işık Çağı Çocuklarında psikolojik, fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak değişiklikler yaratıyor. Öyle ki anne babalar, vermeleri gereken yönlendirmeleri, çocuğun kıyafeti ve yiyeceklerini dahi bu farklılıklara göre belirlemek durumunda!
O halde bu düşünce ve oluş şekline önce bir göz atalım.

Workshopumuzda, Işık Çağı Çocuklarının genel özelliklerini ve onlara nasıl ulaşabileceğimizi anlayacağız. Çocuklarımızla nasıl doğru iletişim kurabileceğimizi keşfedecek, onları en iyi şekillerde yönlendirebilmek için kendilerine has özelliklerini tanımaya başlayacağız.

Yurtdışında detaylı bir şekilde çalışılan yeniçağın çocukları olgusunun, ülkemizde de mümkün olduğunca çabuk anlaşılması gerektiğini düşünüyoruz. Böylece Işık Çağı Çocuklarının birbirinden değerli yeteneklerini en doğru şekillerde değerlendirmeyi umuyoruz…

31 Mayıs, Pazar
14.00 – 16.00
Maslak ofis

Kayıt: info@sebnemozkan.com, 05398237926

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com