IÇÇ Danışmanlığı®

Işık Çağı Çocukları Danışmanlığı
(Eğitimci Eğitimi 1. Seviye)

Güncel araştırmalar yeni nesillerin (İndigolar, Kristal ve Gökkuşağı Çocuklar ve diğer gruplar) çeşitli yeteneklerle birlikte doğan farklı çocuklar olduklarını gösteriyor. Artık ebeveynlerimizin bizlere yapmış oldukları gibi, “sus, otur, dinle, onu elleme” şeklinde uyarıcı cümlelerin işlemediği bu özel çocuklar için farklı bir dil geliştirmemiz gerekiyor.

Enerji ve bilinç seviyelerinin yüksek olmasından ötürü “Işık Çağı Çocukları ve Gençleri”® olarak tanımlanan insanlar  Yeni Dünya’nın yaratılmasında oldukça önemli görevlere sahipler. Ebeveynler/eğitimciler olarak göreviniz; bu bilge ruhların kendilerini ifade edebilecekleri alanlar yaratarak; onları yetiştirirken kısıtlayıcı ve kuralcı değil de, esnek ve anlayışlı bir yöntem izlemenin gerekliliğinin fark etmek ve onların bu yüksek enerjileri ile uyum içerisinde hareket etmeyi öğrenmektir.

Işık Çağı Çocukları Danışmanı olarak yeni çağın bilgisini danışanlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilir ve aynı zamanda kendi yeni çağ özelliklerinizi de öğrenerek, en verimli şekillerde kullanabilirsiniz.

Bilimsel araştırmaların ışığı altında konuşacağımız başlıklardan bazıları şöyle:

 • “Işık Çağı Çocukları” (IÇÇ) Kimdir? Neden bu kadar önemliler?
 • DNA’nın Yeniden Keşfi
 • IÇÇ Yetişkinlere Ne Öğretiyor?
 • Tekamül Çift Taraflıdır: Işık Çağı Çocuklarının Öğrenmesi Gerekenler
 • Yurt dışında da araştırma konusu olan “Yüksek Hassasiyetler” (YH) Nedir ve Terapisi
 • YH genetik olabilir: Çocuğunuz YH’li ise SİZ de Olabilirsiniz!
 • Yeni Çağın Hastalıkları? ( DEHB, öğrenme bozuklukları, otizm, bipolar bozukluk vb.) Gerçekte Nedir?
 • Çocukların problemleri yetişkinler için nasıl olasılığa dönüştürülür?!

Modüller halinde belirlenmiş detaylı programı almak isterseniz info@sebnemozkan.com’a yazabilirsiniz.

Derslerden önce lütfen bilgilenin:
Sibel Saraçoğlu ile Yeniçağ Çocukları (2012)
Lütfen dersten önce Yüksek Hassasiyetler Testlerini yapınız.
Dikkat Eksikliği Hiperaktivite’nin Bilmediğiniz Nedenleri!
Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğunun Tedavi Yöntemleri

Programlara online olarak da katılabilirsiniz.
Kayıt olun: info@sebnemozkan.com

Bu Eğitimde Ne Kazanacaksınız?

 • Çocuğunuzun farklı olduğunu görebiliyor ama ne yaparsanız yapın ona ulaşamıyor musunuz?
 • Çocuğunuzun / öğrencinizin tamamen kendine has özellikleriyle mutlu ve başarılı bir yetişkin olarak yetişmesini mi istiyorsunuz?
 • Işık Çağı Çocuklarına dair farkındalığın tüm ülkemize yayılması büyük önem taşıyor! Bu farkındalığa siz de katkıda bulunmak ister misiniz?
 • Dünyanın içinde bulunduğu çok hızlı dönüşümün nedenlerini anlamak ve kendinizi ve çocuklarınızı bu süreçte doğru şekilde desteklemek sizin için önemli mi?
 • Siz de bir Işık Çağı İnsanısınız. Kendinizi tanımak, şimdiye kadar anlamlandıramadığınız yeteneklerinizi nihayet kullanmaya başlamak ister misiniz?

The New Children Concultancy Programme® is given in English as well.
For information & reservation: info@sebnemozkan.com

Işık Çağı Tanılama Testi‘ni kendiniz veya çocuklarınız için yapmak isterseniz tıklayınız

Bu eğitimle Işık Çağı Çocukları Danışmanı sertifikasını almaktasınız.

Alanya, Antalya, Ankara, Bursa, Hatay, Konya Ereğlisi, İstanbul, İzmir, ABD ve Kanada’daki danışmanlarımız için tıklayınız.

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.
©Copyright 2014, “Işık Çağı Çocukları” (IÇÇ), “Işık Çağı” (IÇ), “Işık Çocuklar” İstanbul, Türkiye, Şebnem M. Özkan. Işık Çağı Çocukları eğitim başlıkları ve içerikleri yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında Şebnem M. Özkan’ın yazılı izni olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, tercüme edilemez. Anlaşma kapsamında izin verilen durumlar haricinde IÇÇ’na ait tescilli veya tescilli olmayan ticari markalar, ticari adlar veya hizmet markaları kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.

Videolar