Işık Çocuklardan Size Mesajlar

Resim1“Bütün çocuklar birer dahi olarak doğar;
her 10.000 çocuktan 9999’u yetişkinler tarafından hızla,
arzusu dışında bu dahilikten arındırılır.”

Buckminster Fuller

Çocuklarımızın her biri birer cevher. Mücevher haline gelmeleri ise çok büyük ölçüde sizin elinizde!
Ve biliyor musunuz, bunu en çok da onları özgür bırakarak, onlara karışmayarak yapabilirsiniz! Çünkü içsel bilgelikleri onlara zaten yol gösteriyor.

Aslında iş burada onlardan öğrenmeye kalıyor. Böylece oluşan güven, sevgi ve destek dolu aile ortamında çocuklar “birer çiçek gibi açılıyorlar

Peki, onları nasıl duymalı? Dinlemek ve duymak aynı şeyler değil! Çocuklarınızı gerçekten duyabiliyor musunuz??

İfade ettiklerini (kelimeler, sesler, mimikler, jestler, beden dili, hisler) nasıl anlamlandırmalı? Bazen söyledikleri size anlamsız veya çok basit gelebilir. Ama asıl bilgelik o basitliğin içinde saklıdır!

Anlattıklarını nasıl hayata geçirmeli? Değişime ‘hoş geldin’ diyebiliyor musunuz? Bazen “evet, değişmek istiyorum!” deriz ama iş bunu yapmaya gelince, eskilerin cazibesine kapılıveririz.

Işık Çağı Eğitimcilerimizden Nazan Çelebi de hem kendiniz, hem de çocuğunuz için kolaylıkla uygulayabileceğiniz Serafim enerjisini vermek üzere seminerimizde olacak.

Nazan Çelebi: İskenderun-Hatay da doğdum. İyi ki orada doğmuşum; o bölgenin güzel enerjileri , sıcak insanları yaşamımı şekillendirmiş ve bütün canlıları sevmemi sağlamış. Bence, hiç bir etiketin önemi yok , kendinize soracağınız en önemli soru?? Allah ın yarattığı bütün canlıları ayırt etmeden seviyor musunuz ?

Üniversitede Iktisat okuyarak materyalist bir ortama adım attım Fortis bank dan emekli oluncaya kadar da materyalist bir ortamda bulundum. Emekli olunca, istediğim sanatsal faaliyetlere yöneldim. Ne kadar yetenekli olduğumu keşfederek, ufak bir atölyede, boyama öğretmeni olarak görev yaptım. Bu arada bankanın stresinden hipofiz bezindeki habis olmayan bir ur la ve şiddetli baş ağrılarıyla baş etmeye çalışıyordum.

Sonra bir kitapla maceram başladı. Eskiden beri benle olan ve benim hep arka plana attığım, önceleri anlayamadığım gücümü keşfettim. Kendimi keşif yolculuğumda bir çok eğitimlerle ve okuduğum kitaplarla ;yeni ruhsal bir dünyaya adım attım. Önce kendimi iyileştirdim, baş ağrılarımı geçirdim. Evrensel sevgi enerjisi ve birçok bana yararlı enerjiler almaya, seminerler vermeye, bireysel Seanslarla şifa yapmaya ve öğrenmeye devam ediyorum.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com