Kurumsal Eğitimler & Danışmanlık

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimlerimizin yapmak istedikleri üç ortak paydada buluşmaktadır:

  • Eğitimler öncelikle tüm kurum çalışanlarının kişisel gelişimine odaklanmaktadır.
  • Dış dünyamızda başarılı ve mutlu olabilmek için önce iç dünyamızın sağlıklı ve huzurlu olması gerektiğinden, çalışma sistemimiz içeriden dışarıya doğru yayılan bir süreç izlemektedir.
  • Kurumsal seminer ve çalışmalarımız işletmeniz incelendikten sonra kurumunuzun kültürüne, misyon ve vizyonuna uygun olarak güncelleştirilerek aktarılır. Eğitim sonunda yetkili kişiye raporlanır.

Başlangıç Seviyesi:

     Yaratıcı DüşünME
Einstein, R. W. Emerson gibi düşünce tarihini etkilemiş pek çok bilim insanı, mucit ve sanatçı, bilinçadışı düşünce süreçlerinden yararlandıklarını pek çok defa belirtmişlerdir.
Şimdiye kadar yaratıcılığınızı geliştirmek için kitaplar okumuş, pratikler ve egzersizler yapmış olabilirsiniz. Halbuki yaratıcılık geliştirilecek bir yetenek değildir, ulaşılması gereken bir alandır.
Hepiniz aslında yaratıcısınız; yoksa zaten hayatta kalamazdınız…. Önemli olan yaratıcılık kaynağınıza nasıl ulaşacağınızı bilmenizdir. (…)

     Orta Seviye:

Kuşakları (Gerçekten) Anlamak
Katılımcıların yeni paradigmanın insanını tanımaları ve hangi gruplara mensup olduklarını öğrenmeleri, sadece kendilerine has özelliklerini geliştirerek en iyi şekillerde kullanmalarını sağlar.

Ek olarak, iş arkadaşlarını da daha iyi tanıyarak, onların davranışlarının sebeplerini öğrenebilir ve bu yolla birbirleri için en verimli davranış stratejilerini geliştirebilirler. Sonuç olarak iş ortamında verimi artıracak bir hoş görü, anlayış ve paylaşım ortamı yaratılacaktır. (…)

Karmadan Arın Düşünü Geri Kazan
Şu anda dünya üzerinde yaşayan yetişkinlerin hemen hepsinde ve çocukların çoğunda karma mevcut çünkü hala düalite içinde yaşıyoruz. Ancak gitmeyi hedeflediğimiz ve ulaşmak için çalıştığımız boyutlarda karma geçerli olmadığından artık tüm karmaların temizlemesi gerekiyor! (…)

     İleri Seviye:

Düaliyeti Çözmek
Artık günümüzde, tatminkar hayatlar yaşayabilmek ve kendimize, aklımıza ve psikolojimize hakim kalabilmek için bizlerin de %100 dönüşmesi gereken zamanlardan geçiyoruz. Bunu çoğunluk olarak bilmekle beraber faaliyete geçmeye ve çabuk sonuç veren ve etkili yöntemlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu doğrultuda seminerimize, kaosun neden dünya üzerinde bu kadar arttığını konuşarak başlıyor ve bilgilendirmeyi takiben yöntemlerimizi uygulamaya başlıyoruz. (…)

Detaylı program bilgileri ve eğitim süreleri için: info@sebnemozkan.com 

 

Ekranların sevilen kişisel gelişim ve sağlık programları sunucusu Nilüfer Bereket ile yaptığımız kurumsal seminerlerimizin detaylı bilgisi için:
info@sebnemozkan.com & 0539 8237926

Kurumsal Danışmanlık

Günümüzde sadece iş alanını değil, hayat alanlarının tümünü gözeterek yapılan çalışmaların daha çok fayda sağladıkları bilinmektedir. Bu doğrultuda verilen Kurumsal Danışmanlık paketleriyle hedefimiz, kurum yöneticilerinin çalışanlarına en uygun liderlik tekniklerini ve anlayışını öğrenebilmeleri ve kullanabilmeleridir.

Diğer eğitim konularını Butik Programlarımız çerçevesinde de alabilirsiniz: info@sebnemozkan.com

Detaylı bilgi ve danışmanlık süreleri için:
info@sebnemozkan.com  & 0539 8237926

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com