Kurumsal Eğitimler & Danışmanlık

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimlerimizin yapmak istedikleri üç ortak paydada buluşmaktadır:

  • Eğitimler öncelikle tüm kurum çalışanlarının kişisel gelişimine odaklanmaktadır.
  • Dış dünyamızda başarılı ve mutlu olabilmek için önce iç dünyamızın sağlıklı ve huzurlu olması gerektiğinden, çalışma sistemimiz içeriden dışarıya doğru yayılan bir süreç izlemektedir.
  • Kurumsal seminer ve çalışmalarımız işletmeniz incelendikten sonra kurumunuzun kültürüne, misyon ve vizyonuna uygun olarak güncelleştirilerek aktarılır. Eğitim sonunda yetkili kişiye raporlanır.

     Başlangıç Seviyesi:

Yaratıcı DüşünME
Einstein, R. W. Emerson gibi düşünce tarihini etkilemiş pek çok bilim insanı, mucit ve sanatçı, bilinçdışı düşünce süreçlerinden yararlandıklarını pek çok defa belirtmişlerdir.
Şimdiye kadar yaratıcılığınızı geliştirmek için kitaplar okumuş, pratikler ve egzersizler yapmış olabilirsiniz. Halbuki yaratıcılık geliştirilecek bir yetenek değildir, ulaşılması gerekir. (…)

     Orta Seviye:

Kuşakları (Gerçekten) Anlamak
Katılımcıların yeni paradigmanın insanını tanımaları ve hangi gruplara mensup olduklarını öğrenmeleri, sadece kendilerine has özelliklerini geliştirerek en iyi şekillerde kullanmalarını sağlar.

Ek olarak, iş arkadaşlarını da daha iyi tanıyarak, onların davranışlarının sebeplerini öğrenebilir ve bu yolla birbirleri için en verimli davranış stratejilerini geliştirebilirler. Sonuç olarak iş ortamında verimi artıracak bir hoş görü, anlayış ve paylaşım ortamı yaratılacaktır. (…)

Motivasyon: Nedir, Ne Değildir?

Hiç “neden bunu söyledim ki?!, Neden böyle yaptım şimdi bunu??” diyerek kendinizi suçladığınız oldu mu? Aynı şeyi tekrar yapmamaya pek çok kez karar verdiğiniz halde, yine zayıflık gösterip yaptığınız?…

Suç sizde değil! (…)

“Mutluluk”

Dünya üzerindeki herkes mutlu olmak ister…
İşi gücü iyi gitsin, eşi sevgilisiyle beraber mutlu olsun, ailesi sağlıklı, evi barkı rahat olsun ister. Ama illaki bir zaman isteseniz de, istemeseniz de bir yerlerde bir şeyler ters gidiverir.

Peki, acaba işin sırrı nerededir? (…)

     İleri Seviye:

Düaliyeti Çözmek
Artık günümüzde, tatminkar hayatlar yaşayabilmek ve kendimize, aklımıza ve psikolojimize hakim kalabilmek için bizlerin de %100 dönüşmesi gereken zamanlardan geçiyoruz. Bunu çoğunluk olarak bilmekle beraber faaliyete geçmeye ve çabuk sonuç veren ve etkili yöntemlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu doğrultuda seminerimize, kaosun neden dünya üzerinde bu kadar arttığını konuşarak başlıyor ve bilgilendirmeyi takiben yöntemlerimizi uygulamaya başlıyoruz. (…)

Detaylı program bilgileri ve eğitim süreleri için:
info@sebnemozkan.com 

Kurumsal Danışmanlık

Günümüzde sadece iş alanını değil, hayat alanlarının tümünü gözeterek yapılan çalışmaların daha çok fayda sağladıkları bilinmektedir. Bu doğrultuda verilen Kurumsal Danışmanlık paketleriyle hedefimiz, kurum yöneticilerinin çalışanlarına en uygun liderlik tekniklerini ve anlayışını öğrenebilmeleri ve kullanabilmeleridir.

Detaylı bilgi ve danışmanlık süreleri için:
info@sebnemozkan.com  & 0539 8237926

Videolar