Kurumsal Eğitimler & Danışmanlık

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal eğitimlerimizin yapmak istedikleri üç ortak paydada buluşmaktadır:

 • Eğitimler öncelikle tüm kurum çalışanlarının kişisel gelişimine odaklanmaktadır.
 • Dış dünyamızda başarılı ve mutlu olabilmek için önce iç dünyamızın sağlıklı ve huzurlu olması gerektiğinden, çalışma sistemimiz içeriden dışarıya doğru yayılan bir süreç izlemektedir.
 • Kurumsal seminer ve çalışmalarımız işletmeniz incelendikten sonra kurumunuzun kültürüne, misyon ve vizyonuna uygun olarak güncelleştirilerek aktarılır. Eğitim sonunda yetkili kişiye raporlanır.

Bu doğrultuda önerilen eğitim başlıklarımız:

 • Kurumsal Detox (özet tanıtım)
  Bu programda kurum mensuplarının hangi kuşağa ait oldukları belirlenip optimum verim ve iş tatminin yakalanması için kendi özelliklerini olduğu kadar, birbirlerini de tanımaları ve böylece verimli ilişkilerin yaratılması amaçlanmaktadır.
  Eğitim öncesi çalışanlara “Kuşaklar Tanılama Testi” uygulanmaktadır.
 • Alfa Frekansında Yaratıcılık
  “Çok önemli olmayan bir karar vermem gerektiğinde her zaman lehte ve aleyhte olan noktaları düşünür ve tartarım. Önemli kararlarda ise… Karar bilinçdışından gelmelidir; içimizden bir yerlerden…”
  S. Freud
  Mozart, Einstein, R. W. Emerson gibi düşünce tarihini etkilemiş pek çok bilim insanı, mucit ve sanatçı, yukarıda bahsedilen süreçten yararlandıklarını pek çok defa belirtmişlerdir. Peki, siz bunu iş ve gündelik hayatınızın bir parçası haline nasıl getireceksiniz?…

Yeni Program: Televizyonun sevilen kişisel gelişim ve sağlık programları sunucusu Nilüfer Bereket ile yapacağımız kurumsal seminerler için sayfamızı lütfen tekrar ziyaret etmeyi unutmayın!

Detaylı program bilgileri ve eğitim süreleri için: info@sebnemozkan.com

* Kuşaklar Tanılama Testini eğitimlerden bağımsız olarak da satın alabilirsiniz.
* Şebnem Özkan aynı zamanda bir Celebrity Speakers Agency (CSA) konuşmacısıdır.
* Seminerler isteğe bağlı olarak İngilizce de verilebilir.

Kurumsal Danışmanlık

Günümüzde sadece iş alanını değil, hayat alanlarının tümünü gözeterek yapılan çalışmaların daha çok fayda sağladıkları bilinmektedir. Bu doğrultuda verilen Kurumsal Danışmanlık paketleriyle hedefimiz, kurum yöneticilerinin çalışanlarına en uygun liderlik tekniklerini ve anlayışını öğrenebilmeleri ve kullanabilmeleridir.

Detaylı bilgi ve danışmanlık süreleri için: info@sebnemozkan.com

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com