LIQHT

LQ (Işık Zekası) Holistik Terapi,
M. Şebnem Özkan’ın 2007’den beri yapmakta olduğu çalışma ve araştırmalar sonucunda oluşturduğu, gerek yetişkinler, gerekse çocuklar için versiyonları olan bir bilinçlenme sistemidir.

Işık Zekanızı (LQ) artırmak yoluyla Varoluştaki Öz’e ulaştırmayı amaçlayan Liqht, hiçbir detayı ve problemi atlamamak için “en dış kabuktan temele” inen bir çözümleme sistemine sahiptir.

Liqht’ın en temel amacıysa bu iyileşme sistemiyle artık dünyevi problemlerden tamamen özgürleşerek, şu an dünya üzerinde bulunan her bir insan için varılması gereken aşama olarak “evrensel bilince” açılmayı sağlamaktır.

Program tarihlerini takip etmek için bültene abone olunuz.

LQ Holistik Terapi Program Akışı

* Oluş Meditasyonu
* Çözümleme 4
* Çözümleme 3
* Çözümleme 2 (Özden kopuş)
* Çözümleme 1
* Varoluş Meditasyonu (Yeniden doğuş ve bilinç uyumlanması)

Bilgi ve randevu için: info@sebnemozkan.com

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

®Trademark 2019, “LQ Holistik Terapisi” (Liqht), “Işık Zekası” (LQ), İstanbul, Türkiye, M. Şebnem Özkan. Liqht danışmanlık, eğitim başlıkları ve içerikleri yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında M. Şebnem Özkan’ın yazılı izni olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, tercüme edilemez. Anlaşma kapsamında izin verilen durumlar haricinde ’Liqht’a ait tescilli veya tescilli olmayan ticari markalar, ticari adlar veya hizmet markaları kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.