Liqht®

LQ (Işık Zekası) Holistik Terapisi, Şebnem M. Özkan’ın 2007’den beri yapmakta olduğu çalışma ve araştırmalar sonucunda oluşturduğu, gerek yetişkinler, gerekse çocuklar için versiyonları olan bir sağaltım ve bilinçlenme sistemidir.

LIQHT, hamilelik öncesinden, henüz yaşanmamış geleceğe kadar giderek, sağlık problemleri de dahil olmak üzere mevcut ve olası problemleri çözümler.

Bu doğrultuda ilk defa Şebnem M. Özkan tarafından bulunmuş ve uygulamaya konulmuş olan “Varoluş Renkleri© ile çalışılmaktadır. Varoluş Renkleri, aura rengi vb. değildir. İmzanız niteliğindeki öz frekansınızın rengidir. (Varoluş Renginiz renk tayfının turuncu, sarı, yeşil, mavi, (nadiren lacivert), mor ve fuşya renklerinden biri olacaktır).

Bu rengin özellikleri, özümüzün özellikleriyle birlikte, bu hayatta önce olmamız, sonrasındaysa yapmamız ve gerçekleştirmemiz gerekenleri tarif etmektedir.

“Renkler direk boyut bilgisidir. Bir kişinin, olayın, ilişkinin vb. rengini bularak
onun en derin bilgisine ulaşabilirsiniz.”

Ş. M. Özkan

Varoluş Renkleri aynı zamanda hayatımız boyunca yaşadıklarımızı ve ilişkilerimizi daha iyi anlamamızı ve ilaveten onları doğru şekilde yönetmemizi sağlar. Böylece her türlü ilişkinizi (madde dünyası, para, aile içi ilişkiler, kadın erkek ilişkileri, iş ilişkileri vb.) optimuma getirebilmek ve orada tutabilmek mümkün olur.

Işık Zekanızı (LQ) artırmak yoluyla Varoluşa ulaştıran Liqht Terapi, hiçbir detayı ve problemi atlamamak için “en dış kabuktan temel”e inen bir çözümleme sistemine sahiptir.

Liqht’ın en temel amacıysa bu iyileşme sistemiyle artık dünyevi problemlerden tamamen özgürleşerek, şu an dünya üzerinde bulunan her bir insan için varılması gereken aşama olarak “evrensel bilince” açılmayı sağlamaktır.

Liqht Terapi
07 Aralık 10.30 – 18.00
Levent ofis:
Büyükdere Caddesi Emlak Kredi Blokları D: 33
Levent, İstanbul.
Bu program Liqht® Uygulayıcılığı ve Eğitimci Eğitimine katılmak için gerekli bir aşamadır.


Programları takip etmek için lütfen bültene abone olunuz veya sosyal medyadan bizi takip ediniz

    

LQ Holistik Terapisi (Liqht®) Program Akışı
* Oluş Meditasyonu
* Çözümleme 4
* Çözümleme 3
* Çözümleme 2
* Çözümleme 1
* Varoluş Meditasyonu

Liqht Terapi, hiçbir detayı ve problemi atlamamak için kabuktan temele inen bir çözümleme sistemine sahiptir.

Diğer Liqht Atölyeleri yakında açıklanacaktır. Lütfen takip ediniz.

Bilgi ve randevu için: info@sebnemozkan.com

 

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

 

©Copyright 2019, “LQ Holistik Terapisi” (Liqht), “Işık Zekası” (LQ), İstanbul, Türkiye, Şebnem M. Özkan. Liqht danışmanlık, eğitim başlıkları ve içerikleri yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında Şebnem M. Özkan’ın yazılı izni olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, tercüme edilemez. Anlaşma kapsamında izin verilen durumlar haricinde ’Liqht’a ait tescilli veya tescilli olmayan ticari markalar, ticari adlar veya hizmet markaları kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.

Videolar