Nazan Çelebi

Nazanİskenderun-Hatay da doğdum. İyi ki orada doğmuşum; o bölgenin güzel enerjileri, sıcak insanları yaşamımı şekillendirmiş ve bütün canlıları sevmemi sağlamış!

Üniversitede İktisat okuyarak materyalist bir ortama adım attım. Fortis bankdan emekli oluncaya kadar da materyalist bir ortamda bulundum. Emekli olunca, istediğim sanatsal faaliyetlere yöneldim. Ne kadar yetenekli olduğumu keşfederek, ufak bir atölyede, boyama öğretmeni olarak görev yaptım. Bu arada bankanın stresinden hipofiz bezindeki habis olmayan bir ur la ve şiddetli baş ağrılarıyla baş etmeye çalışıyordum.

Sonra bir kitapla maceram başladı. Eskiden beri benle olan ve benim hep arka plana attığım, önceleri anlayamadığım gücümü keşfettim. Kendimi keşif yolculuğumda bir çok eğitimlerle ve okuduğum kitaplarla ;yeni ruhsal bir dünyaya adım attım. Önce kendimi iyileştirdim, baş ağrılarımı geçirdim. Evrensel sevgi enerjisi ve birçok bana yararlı enerjiler almaya, seminerler vermeye, bireysel seanslarla şifa yapmaya ve öğrenmeye devam ediyorum.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com