Karmasız Gerçekleştirme

karmaÇok yoğun enerjili, zor zamanlardan geçiyoruz. Dönüşümün etkilerini bedensel olarak da yaşıyoruz. Özellikle de mevsim değişikliklerini de yaşadığımız bu dönemde bazılarımız enerjisizlikten tutun, çeşitli enfeksiyonlara kadar rahatsızlıklar deneyimleyebiliyor.

Ama hepimiz değil… Neden bazı insanalar rahatsızlıklara karşı daha kuvvetli durabiliyor da bazımız sabahları yataktan çıkmak için bile çaba harcıyor? Nedeni, bilinçsiz olarak vermiş olduğunuz bazı karmik anlaşmalar olabilir mi dersiniz?..

Çalışmamızda fiziksel, zihinsel, ruhsal ve psikolojik olarak sağlıklı olmanızı engelleyen karmaları temizleyeceğiz.

Çünkü bu zamanlarda sağlığımız ve enerji düzeyimiz çok önemli. Tek bir hayat için ayrılmış, sınırlı olan enerjimizi tekamülümüz için harcamak lazım dostlar, hastalıklarla uğraşarak değil!…

Bunun için zamanı iyi kullanabilmemiz; enerjimizin gün içinde inip çıkmaması; moralimizin ve motivasyonumuzun düşük olmaması; beden sağlığımızın optimum olması; can sıkıntısından ve depresif ruh hallerinden kurtulmamız gerekiyor!

Böylece işimizi gücümüzü en az çaba harcayarak zamanında bitirebilelim, kendimize ve kendimiz için yapmak istediğimiz çalışmalara vakit bulabilelim!..

Kısa ama güçlü bir gerçekleştirme çalışmasının ardından,
geriye birbirimizi kutlamak kalacak…

15 Ekim, Cumartesi
14.00 – 17.30
Maslak

Kayıt ve bilgi için info@sebnemozkan.com’a mail atabilir, 0539 8237926 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com