Seminerler

Meleklerle Tekamül

Tüm dünyada meleklerle çalışmalardan kazanılan yarar göz önünde tutularak, tekamülünüzü desteklemek amacıyla yaptığımız çalışmada:
Devamını oku…

Toteminizle Tanışma

“Eğer gökyüzünde, rüzgârda, ağaçlarda ya da çalılarda, ifade edilebilen ve hayvanlar tarafından işitilen bir şey varsa, o zaman bırakın bu Kutsal Bilgi bize geri dönsün.”

Atharvaveda
Devamını oku…

Rehber Hayvanlarla Yolculuk

Evrendeki her varlık; rüzgar, nehir, bitkiler ve hayvanlar, biz öyle olmasını ister, bunu seçersek, bizim öğretmenlerimiz, rehberlerimiz olabilirler. Evrenin, bizimle irtibata geçme yollarından biri de rehber hayvan özleridir.
Devamını oku…

“İçsel Anne – Baba” Eğitimi

İçsel çocuğumuzun başarılı ve tatminkar hissedeceğimiz hayatlar yaşamamız için ne kadar hayati olduğunu artık öğrendik…

Peki, içsel çocuğunuzun olgunlaşabilmesi ve her zaman sağlıklı kalabilmesi için İçsel Anne ve İçsel Babanızla hiç çalıştınız mı??…
Devamını oku…

Karmadan Arın Düşünü Geri Kazan

Şu anda dünya üzerinde yaşayan yetişkinlerin hemen hepsinde ve çocukların çoğunda karma mevcut çünkü hala düalite içinde yaşıyoruz. Ancak gitmeyi hedeflediğimiz ve ulaşmak için çalıştığımız boyutlarda karma geçerli olmadığından artık tüm karmaların temizlemesi gerekiyor!
Devamını oku…

Işık Çocuğu Ebeveyni Olmak

Şimdiki çocuklar farklılar! Onların gerçekten değişik olduklarını, eski ebeveynlik ve öğretmenlik yöntemlerinin artık pek işe yaramadığını, yeni nesillerin bizlerden eskisinden çok daha değişik şeyler beklediklerini ve bizleri farklı yollara sevk ettiklerini hepimiz görebiliyoruz.

Bu çocuklar bazen yetişkinlere büyük mutluluklar yaşatıyor, bazen de onları fazlasıyla zorlayabiliyorlar. Başına buyruk, inatçı, dikkatsiz, hiperaktif, hiç laftan anlamıyor veya melek gibi, onsuz hayatı düşünemiyorum, o benim küçük öğretmenim gibi sözlerin hepsini bizlere aynı anda söyletebiliyorlar…
Devamını oku…

Işık Çocuk Uygulama Workshopları

Işık Çocuğu Ebeveyni Olmak seminerimizden sonra düzenleyeceğimiz uygulama workshoplarına katılarak, Işık Çağı Çocuklarına özgü problemlerin çözümleri hakkında egzersizler ve uygulamalar yapabileceksiniz.

Bu yolla ebeveyn, eğitimci, danışan ve ilgililer olarak, karşılaştığınız sorunları daha etkin ve en önemlisi Işık Çağı Çocuklarına en uygun şekillerde çözme becerisi kazanacak ve onların yeteneklerini de desteklemiş olacaksınız.
Devamını oku…

Tai Chi ve Çigong Derslerimiz
Programları görmek için tıklayınız.

info@sebnemozkan.com, 0539 8237926

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

 

Videolar