Sen hangi Grupsun? (Işık Çağı Yetişkinleri için)

“Yükseliş” içinde bulunduğumuz sürece verdiğim isim. Çoğu zaman oldukça zor bir süreç bu; çünkü insan nedense ancak zorlandığında çalışamaya gönüllü oluyor… Ama hele bir anlarsak bu zamanları, çok daha güçlü, çok daha yetkin ve mutlu bir halde buluyoruz kendimizi. Peki, o halde bu süreçten alnımızın akıyla geçebilmemiz için ne yapmalı?

Bunu yapma yollarından biri kendinizi kendinize tanıtmak. Hem de daha önce büyük ihtimalle hiç yapmadığınız bir şekilde:
Yeni paradigmada, hangi grup ile var olduğunuzu anlayarak.

Acaba yeni paradigmayı kurmakla görevli olan bir “İndigo” musunuz? Veya belki Sevgi Bilincini dünyaya yaymakla görevli bir “Kristalsiniz?” (Lütfen dikkat: artık Sevginin Bilinçli halini yaşamamız ve yaymamız gereken zamanlardayız!). Belki de tüm bu süreçte dünyayı barışa taşımak için elinden geleni yapan, hatta çoğu zaman görev bilincini kendini ihmal etmeye kadar vardırabilen bir “Dünya Meleğisiniz”. Hele bir “Hassas Sezgili” iseniz her şeyi algılayan, gören ve duyan birisi olarak insanlara güzeli, saf olanı, doğruyu göstermekle görevli olabilirsiniz…

Hepsi birbirinden değerli bu gruplara ait insanların özellikleri farklı olsa da, amaçları aynı… Artık dünyayı yaşanılası bir yer haline getirmek. Artık benim tabirimle, İnsan gibi İnsan olacağımız hayatlar yaşamak. Hepimiz bunun hasretini çekmiyor muyuz? Hepimiz öyle veya böyle gerek kendimiz, gerekse çocuklarımız için bunu hedeflemiyor muyuz?

Bu yazımı Yükseliş: Gönlün Şifası’nın son satırlarıyla bitirmek istiyorum:

“Her yazar eserine özünden bir parça bırakır. Diğer özlerle birleşebilsin diye…
Gönlünüze şifa olsun niyetimle.
Güzel haberlerinizi bekliyorum!”

(Grup özellikleri videolarını izlemek isterseniz tıklayınız).