Sertifika Programları

“Meleklerin Seninle Konuşuyor” Sertifika Programı®

Evrenle iletişiminizde aracı olan meleklerin hayatınızdaki en önemli desteği tekamülünüze destek olmaktır. Bu doğrultuda, Meleklerin Seninle Konuşuyor yöntemini öğrenirken hayat alanlarınızın tümünü birden kapsayan 24 baş melekle de çalışacaksınız.

Melekler tarafından Şebnem Özkan’a ilham edilmiş bu yöntemde renkler ve kutsal geometrik şekiller meleklerin frekansına direk olarak ulaşmamızı sağlamaktadır. Programda meleklerin bilgeliğini içselleştirebilmeniz için bilmeniz gereken “3 Temel İlkeden” de bahsedeceğiz.
Devamını oku…

Işık Çağı Çocukları Eğitimci Eğitimi®

Işık Çağı Çocukları Eğitimci Eğitimini, yeni kuşak çocukların ve gençlerin öncekilerden tamamen ve derinden farklı olduklarını göstermek ve bu farklılıklara verilmesi gereken doğru değeri ve yapılması günümüz için elzem olan doğru yönlendirmeyi aktarmak amacı ile yapıyoruz.

Şebnem Özkan’ın Işık Çağı Çocukları adını verdiği yeni kuşaklara dair bilginin yayılması, yeni kuşakların yeteneklerini daha fazla ve gerektiği şekillerde kullanabilmelerini sağlamaktadır. Şu an itibariyle yeni çocukların ve gençlerin en az %50 oranında potansiyellerini kullanamadıkları bilinmektedir!
Devamını oku…

 info@sebnemozkan.com, 0539 8237926