Yeni mekanımızda “Şile Atölyesi”

03 Ağustos Cumartesi

10.00: Hoş geldiniz!
Yetişkinler için atölyemizin programı aşağıdaki gibidir:

10.30 – 12.30: Gerçekleştirmeler hakkında açıklanmayanlar… İstekler, arzular nedir? Nasıl bir program çerçevesinde gerçekleştirilebilirler?

12.30 – 13.30: Öğlen arası ve yemeği.

13.30 – 15.30: Çocuksu tepkiler ve kararlardan özgürleşmek için İçsel Çocuğu Şifalama atölyesi (Yetişkinler için)

04 Ağustos Pazar

Yetişkinler ve çocuklar için atölyemizin programı aşağıdaki gibidir:

11.00 – 13.00: Işık Çağı Çocuklarımızla Tanışma. Özellikleri, yetiştirilme teknikleri üzerine sohbet ve uygulamalar.

Büyükler atölyedeyken çocuklar da yeşil kimyager ve eğitmen Fatih Küçükuysal ile bahçemizde sabun atölyesinde oynayacak ve ekoloji sohbeti yapıyor olacaklar.

13.00 – 14.00: Öğlen arası ve yemeği.

14.00 – 16.00: Spritüel ebeveyn – çocuk sohbeti. Çocuğunuz sizin göremediğiniz neleri algılıyor? Size fark bile edemediğiniz şekillerde nasıl destek oluyor, neler biliyor? Bütünsel (holistik=fiziksel, zihinsel, ruhsal, sosyal ve çevresel) bakış açısını kullanarak hep beraber sohbetimiz…

Şubemizin açılışı nedeniyle sizler için indirimlerimiz var:
1 günlük (Cumartesi veya Pazar) katılım ücreti 250 tl, 2 günlük katılım ücreti 350 tl’dir. Ücrete öğlen verilecek olan börek, sandviç, meyve, içecekler vb. ve çay / kahve araları dahildir.
1 yetişkinle beraber 2 çocuk ücretsizdir. 3 ve daha fazla çocuk 50 ‘şer tl’dir.

Atölyelerin bitiminde denize girebilir ve Şile’yi gezebilirsiniz…
Adres: Kanber Ağa Caddesi Baki Apt. No: 8 D:6

Kayıt: info@sebnemozkan.com

 

Işık Çağı Çocukları Eğitimci Eğitimi 1. Aşama (Danışmanlık)
28 Temmuz, Pazar
Şile ve online

Işık Çağı Çocukları Eğitimci Eğitimi 2. Aşama 
24 Ağustos, Cumartesi
Şile ve online

Kayıt: info@sebnemozkan.com

Fatih Küçükuysal Kimdir?

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi 1998 Kimya Bölümü, Eskişehir Üniversitesi AÖF 2014 “Sağlık Kurumları İşletmeciliği” ve 2016 “Sosyal Hizmetler”  ve 2019 “Medya – İletişim” mezunudur. 8 seneden fazla özel ve kamu okullarında kimya ve fen & teknoloji öğretmenliği yaptı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Spor Masörlüğü ve Türkiye Masaj Enstitüsü’nden Kadıköy Belediyesinden ve Kadıköy Halk Eğitim merkezinden Millî Eğitim Bakanlığı onaylı Klasik Masaj ve Uzakdoğu masaj ekollerinin sertifika programlarına katıldı, uygulayıcı ve eğitmen olarak çalıştı. Dr. Bülent Uran’dan Hipnotik Regresyon Teknikleri, Gülcan Arpacıoğlu’ndan EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) iNLP Center’dan NLP (Beyin Dili Programlama), Alan Horne’dan International Pranic Healing, Berna Özcan Demir’den Shmanic Healing ve Reiki uygulayıcılık ve ustalık sertifikaları ve Hamsa Saraswati’den Hamak (Flying) Yogası eğitimleri aldı.

Avrupa Birliği fonuyla Letonya’da bir haftalık “Yetişkin Eğitimi ve Cahilliği Önlemede Yeni Okuma Metotları” ve Slovenya’da 1 haftalık “Gönüllü Gençlik Değişimi Grup Liderliği” ve İtalya’da bir haftalık “Ekoloji ve Sportif Aktif Gençlik” eğitim programlarında bulundu. Çeşitli kamu ve özel okullarda ve Kızılay Toplum Merkezlerinde ve Uluslararası Mavi Hilal İnsani Yardım ve Kalkınma Vakfı Toplum Merkezlerinde “Yeşil Kimya, Ekolojik ve Ekonomik Yaşam” seminer ve atölyeleri yaptı. İstanbul ve şehir dışında çeşitli kişisel gelişim merkezlerinde “Stres Yönetimi ve Farkındalık” seminerleri verdi.

Şu an Bakırköy Halk Eğitim Merkezinde görme engellilere ve MEB’e bağlı özel bir akademide Klasik Masaj Teknikleri ve Uzakdoğu masajları eğitimi vermektedir. Aynı zamanda kamu yararına sosyal projeler tasarlamakta ve yürütmektedir. Savaş kimyasalları farkındalığı hakkında kitap yazmakta ve Bütünsel (Holistik) Sağlık ve Yeşil Kimya farkındalığı ve Yeşil Girişimcilik hakkında televizyon programlarına konuk olmaktadır. Aynı zamanda Avrupa Birliği çalışmaları yürüten gençlik derneği YOUTHART Denetleme Kurulu üyesi, eğitim ve etkinlik komisyonları üyesi, TÜSODER Tüketici Sorunları Derneğinde eğitim ve sağlık komisyonları üyesi, GÖZDER Görme Özürlüler Derneği proje ve eğitim komisyonları üyesi ve BÜSED Bütünsel Sağlık ve Ekoloji Derneği yönetim kurulu başkanı ve EKO GG Ekolojik Gönüllüler ve Girişimciler kurucusudur.

Videolar