Yüksek Hassasiyetler Terapisi

Yüksek Hassasiyetler (YH) sinir sisteminin algıladıklarını fazla işlemesinden oluşan bir durumdur. Kişi -özellikle de durumunun farkında değilse- YH yüzünden zorluklar yaşayabilir. Her şeyi fazlasıyla işleyen sinir sistemi en sonunda pes eder ve kişi mutsuzluk, endişe, yeme bozuklukları (özellikle de tatlı ihtiyacı), kronik yorgunluk (bazı durumlarda Kronik Bitkinlik Sendromuna varacak şekilde), depresyon, lenf bezlerinde ve kaslarda ağrı gibi yaşayabilir.

YH’li çocuklar ve yetişkinler her türlü problemi kendi üzerlerine alındıkları için travmalara da daha çok maruz kalırlar.

YH’li kişinin kendisi dışında, etrafındakileri pek rahatsız etmeyen bir durum olduğu için YH’nin fark edilmesi de zordur. Ama bu insanlar nüfusun en az %20’sini oluşturmaktalar! Ve Işık Çağı Çocukları’nın dünyamıza doğmaları ile de artmaktalar.

Siz veya çocuğunuz da Yüksek Hassasiyetli misiniz?

Yukarıdakiler ve benzeri bazı özelliklerin Yüksek Hassasiyetli insanlarda olduğunu size daha önce hiç kimse söylemedi ve siz de hayatınızın bu noktasına kadar bir türlü düzeltemediğiniz bazı problemleriniz olduğunu, düşük enerjili veya tembel, belki de dayanıksız olduğunuzu düşünerek yaşadınız! Veya çocuğunuzu bu şekilde yargıladınız.

Hassasiyetlerinizi avantaja dönüştürmek elinizde!

Yüksek Hassasiyetler® Grup Terapisi
Ana Başlıklar

 • Tam versiyon Yüksek Hassasiyetler Tanılama Testi uygulaması
 • YH Tam Olarak Nedir…
  Nüfusun %20’sinden fazlasını etkileyen bu oluş nedir?
 • YH Neden Ortaya Çıkar
  Genetik mi, çevresel mi, yoksa ihtiyaçtan mı?…
 • YH TERAPİSİ
  Sinir Sisteminin Dengelenmesi
  YH’li insanların sempatik sinir sistemleri içinde bulundukları durumlar tarafından daha yoğun olarak uyarılır…
  YH Duygu ve Travma Şifası
  Liqht© 
  çalışması

Toplam program süresi 7 saattir.
info@sebnemozkan.com

Çalışmalar yetişkinler ve çocuklar için ayrı gruplarda yapılmaktadır. Seminer tarihlerini almak üzere Bültene üye olmak için tıklayın.

Alternatif Anne yazısı için tıklayın.

Yüksek Hassasiyetler Oynatma Listesindeki videoları izlemek için tıklayın.

Videolar