Yükseliş: Gönlün Şifası

Hepimiz hep mutlu olmayı, ‘gül bahçelerinde gezinip durmayı’ isteriz… Ama gülün dikeni eninde sonunda elimize batacaktır. Hem de defalarca! Yükseliş Gönlün Şifası sadece elini değil, dikeni bile bile eline batıranı dahi iyileştirmek derdinde olan bir kitap.

Çünkü ancak böyle Yükseliş bilincine ulaşıyor ve ulaştırıyorsun!

Yeni o kadar farklı ki eskiden hedeflediklerimiz bile artık değişti. Bereket, iyi iş, anlaştığın eş… Bunların hiçbiri içinizdeki boşluğu tam olarak doldurmuyorsa, ne yapmalı? Yükseliş: Gönlün Şifası işte bu noktada size destek olmayı amaçlıyor.

Artık yeni paradigmada olduğumuza göre, yeni paradigmanın insanı haline gelmemiz gerekiyor!…

Çoktan zamanı gelmiş de geçmekte olan Yükselişin için ne yapman gerektiğini biliyor musun?
Tanıtım Bülteninden

Doğan Novus

Kitapta adı geçen makalem için tıklayınız:
Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğunun Tedavi Yöntemleri: www.academia.edu

Ve Teşekkürlerimle! (İzlemek için tıklayın).
Yorumlarınızdan…

En zorlu günlerimde yoluma ışık oldunuz teşekkürler. Herkese ışık olsun. Sevgiyle, teşekkür ederim.
Ç. A. D

Şebnem hanım merhabalar sizi uzun zamandır takip ediyorum Yeni kitabınızı birçok kitapçıya sorup yakın kitabevinde bulup satın aldım.henüz çok başında olmama rağmen beni içine çeken bir kitap okuduğumu hissettim hissettiğimiz kaybolmuşluğu çok güzel yazmışsınız umarım şifa olur sizi tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum.
I. G.

Merhaba Şebnem hanım kitabınızı bugün gördüm aldım. yükseliş konusu ilgili bir kitabın bizde de yazılmış olmasına çok sevindim sanırım bunu beklentisi içindeydim. Tebrikler, başarılar.
N. Ç.

Şebnem Hanım merhaba, kitaplarınızı okudum ve maillerinizin düzenli takipçisiyim. Özellikle ”Yükseliş Gönlün Şifası” kitabınız için sizi kutlar, teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle.
N. G.

Tek kelimeyle harika olmuş. Yazı dilinin sadeliği ve anlatımın berraklığı çok iyi hissettiriyor. içerik zaten bomba!  hikayeler ve hayvan sembolleri de çok sempatik.  Tebrik ederim. Okuyan herkesin gönlünü fikrini açması dileğiyle nice şifalara. 
Bu arada doğal La notasıyla müzikler de pek güzel ilk dinlediğimde çevrede gözlerimin önünde küçük yıldızlar parıldadı kendimi bir an çok tanıdık bir yerde hissedip rahatladım. Sevgiler.. 
D. K.

İçimdeki beni görmek yaşadığım deneyimlediğim bir gerçeklik….dünyaya anlatmak gerek …emekleriniz için teşekkürler.
Y. B.

Sevgili Sebnem Ozkan İÇAçıcı varlığına ne kadar şükretsem, özünü kattığın kitaplarına ne kadar teşekkür etsem azdır. Emeğin büyük. Varlığın çok özel. Gözünün nuruna ve gönlüne sağlık. Şifa veren, şifa bulsun diyerek onu tanıdığım günden beri icat çıkaran arkadaşımın son icadından (üstelik bu daha başlangıç) gurur duyuyorum: ‘YÜKSELİŞ: Gönlün Şifası’
S. S.

Kitabı çok beğendim, dopdolu, her konudan çıkarımlarım oldu … başucu kitabı olmalı, insan her çıkmaza düştüğünde faydalanmalı, yararlanmalı… birçok farklı konu aslında nasıl da aynı sonuçla birleşiyor insan hayret ediyor… her şeyin başı sevgi…teşekkürler

Eğer başa çıkamadığın soruların ve sorunların varsa, içinde hep bir şey eksik gibiyse, kendi içindeki eli arıyorsan, gizli mitosunu merak ediyorsan, karmalarını tanımak, anne ve babanı anlamak, aşk hayatında aradığını bulmak, eşinle huzuru yakalamak, kendini La frekansı ile şifalandırmak, evrenin rezonansına ulaşmak, suyla bir olmak, içsel dengeyi bilmek istiyorsan en önemlisi de öğrendiğin bilgiyi hayata nasıl geçireceğini bilmek istiyorsan Bu kitap okunası:)) 
C. O.

Kitabınızı inanılmaz bir kültür birikimiyle bir o kadar samimi ve cesaretli olduğu için sevdim. Kimsenin söyleyemediği şeyleri söylemişsiniz. Ben kendi adıma Işık Çağı Çocuklarına da hayran kalmıştım. Ama bu son kitabınız çok içten, çok öğretici ve sıcak bir kitap.. Önerdiğiniz çalışmalar uygulaması zor değil ama ruhsal zenginliği ve dinginliğini fevkalade artıran teknikler. Teşekkürler Şebnem hanım.
N. B.


DR logo idefix-logo
lg_pandora KY-logo-

 

Hepsiburada

Bültenimize Abone Olmak İster misiniz?

Videolar


Bize Ulaşın

info@sebnemozkan.com