Yükseliş: Gönlün Şifası

Şebnem Özkan - Yükseliş Gönlün ŞifasıHepimiz hep mutlu olmayı, ‘gül bahçelerinde gezinip durmayı’ isteriz… Ama gülün dikeni eninde sonunda elimize batacaktır. Hem de defalarca! Yükseliş: Gönlün Şifası sadece eli değil, dikeni bile bile ele batıranı dahi iyileştirmek derdinde olan bir kitap.

Çünkü ancak böyle Yükseliş bilincine ulaşıyor ve ulaştırıyorsun!

Yeni o kadar farklı ki eskiden hedeflediklerimiz bile artık değişti. Bereket, iyi iş, anlaştığın eş… Bunların hiçbiri içinizdeki boşluğu tam olarak doldurmuyorsa, ne yapmalı? Yükseliş: Gönlün Şifası işte bu noktada size destek olmayı amaçlıyor.

Kendin için yapman gereken en faydalı şey tekamülündür. Yükselişin için ne yapman gerektiğini biliyor musun?
Tanıtım Bülteninden
Doğan Novus

Kitapta adı geçen makalem: Dikkat Eksikliği/Hiperaktivite Bozukluğunun Tedavi Yöntemleri: için tıklayınız


Yorumlarınızdan

Kitabını aldım. çok faydalı oldu bana. onun için bir teşekkür etmek istedim.
C. O

Şebnem Hanım merhaba, Sizi takip ediyorum, kitaplarınızı okudum ve maillerinizin de düzenli takipçisiyim. Özellikle ”Yükseliş Gönlün Şifası”kitabınız için sizi kutlar, teşekkür ederim.

Güne sizin muhteşem kitaplarinizla musmustlu basladim. Bu enerji size de aksın çoğalarak yayılsın!
N. O.

Yazar İndigo ve kristal bilincinden bahsediyor. Çoğumuz ingido çağında doğmuşuz ve burada özelliklerimizi okuyarak farkındalık yaşadım. Kristal çağı çocuklarından olmasak bile onlardan etkilendiğimizi farkettim.
Kitapta faydalanabileceğimiz birçok bölüm var, altını çizdiğim çok yer var ve hepsini buraya taşımam mümkün değil tabii ki. Ama hayatta, özellikle son yıllarda zorlandığımız konularda farkındalık yaratmak ve bunları çözebilmek adına güzel bir kitap, okumanızı tavsiye ediyorum.
I. O.
(Işın hanımın blog yazısının tamamını okumak isteyenler için adresi: http://yeniyazibu.blogspot.com.tr/2018/01/yukselis-gonlun-sifas-sebnem-ozkan.html)

Şebnem Hanım merhaba, Sizi takip ediyorum, kitaplarınızı okudum ve maillerinizin de düzenli takipçisiyim. Özellikle ”Yükseliş Gönlün Şifası”kitabınız için sizi kutlar, teşekkür ederim.
N. G.

Yükseliş de dahil olmak üzere birkaç kitabınızı okudum. Ufkumu genişleten bilgileri ulaştırdınız bana. Şimdiye kadar ulaştırdığınız ve şimdiden sonra ulaştıracağınız bilgiler için çok teşekkürler. Ahşap boyama ve dekor tasarımı yapıyorum. Yükseliş: Gönlün Şifası eserinizden ilhamla oluşturduğum bir çalışmamı sizinle paylaşmak geçti içimden. Sevgilerimle,
P. D.

Birkaç ay önce okudum. Ama hala ara ara açar bakarım… Çok beğendim.
T. K.

Yükseliş Gönlün Şifası adlı eserinizden dolayı sizi kutlar, Yorum ve tespitleriniz için Zat-ı Alinize tebriklerimi ve teşekkürlerimi iletir, Güzide eserlerinizin devamını dilerim. Saygılarımla.
Prof. K. Y.

Şebnem hanım kaç gündür bekliyordum, Natürelde haber verdiğiniz zamandan beri. Kitabınız, sözleriniz çok etkileyici. Farklı bölümlerine baktım, okuduğum her bölüm tam da gönlüme hitap eden sözleri içeriyor. Başlangıç başarısızlık bölümünden oldu çünkü bir çok şeyi başarıp ta hayatta, kurumsal ortama uyum sağlayamayıp ayrılan ve maddiyatla ilgili bir sürü deneyimi kendine çeken biri oldum bu yaşta. Şimdilerde içine girdiğim yeni bir dönem için sizin kitabınız bir rehber ve ayna. Çok teşekkürler cesurca paylaştığınız güzel bilgileriniz için. Sevgilerle.
E. S.

Son kitabınızı okuyup bitireli çok zaman oldu, harika buldum. İnsanların kalbini buluşturacağına inandığım harika anlatımlarınızla, uygulamalarınızla, nasıl da ihtiyaç duyduğumuz ve tam da içinden geçmekte olduğumuz zamanlarda bize rehber olabilecek bir kitap olmuş. Uygulamalar ve egzersizlerine ise bayıldım, satırları okurken “bu uygulamalara nasıl da ihtiyaç duyduğumuz zamanlardayız, kesinlikle harika olmuş” demekten kendimi alamadım, emeklerinize sağlık, diğer kitaplarınızda olduğu gibi içinden sevgi fışkırıyor adeta… Mutluluk veriyor, rehber oluyor, güç veriyor. 
H. B.

Burada bir büyüğümüz var. Artık pek yürüyemiyor. Çocukluğumda yaptığı su böreklerinin lezzetini unutamıyorum… Bugün ziyaretine gittim.  Bir mesajı ile ilgilenirken,torununun çocuğu sizin isminizi görmüş… Meğer büyüğümüz birkaç kez sizi TV’de izlemiş ve çok sevmiş… Sizden konuşuyormuş torunlarına… Ben de sizi anlattım, dinlerken ağladı… Kitapçıdan son kitabınızı aldım ve götürdüm… Kitabı sevdi ve  küçük gelinine okutmaya başladı… Ağlıyor… Fazlasını yazmayayım, bol bol dua ediyor size… Siz tanışıyor musunuz Şebnem hanım? Bu nasıl bir sevgidir!!! Anlayamıyorum… HARİKA.
H. A.

En zorlu günlerimde yoluma ışık oldunuz teşekkürler. Herkese ışık olsun. Sevgiyle, teşekkür ederim.
Ç. A. D

Şebnem hanım merhabalar sizi uzun zamandır takip ediyorum Yeni kitabınızı birçok kitapçıya sorup yakın kitabevinde bulup satın aldım.henüz çok başında olmama rağmen beni içine çeken bir kitap okuduğumu hissettim hissettiğimiz kaybolmuşluğu çok güzel yazmışsınız umarım şifa olur sizi tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum.
I. G.

Merhaba Şebnem hanım kitabınızı bugün gördüm aldım. yükseliş konusu ilgili bir kitabın bizde de yazılmış olmasına çok sevindim sanırım bunu beklentisi içindeydim. Tebrikler, başarılar.
N. Ç.

Şebnem Hanım merhaba, kitaplarınızı okudum ve maillerinizin düzenli takipçisiyim. Özellikle ”Yükseliş Gönlün Şifası” kitabınız için sizi kutlar, teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle.
N. G.

Tek kelimeyle harika olmuş. Yazı dilinin sadeliği ve anlatımın berraklığı çok iyi hissettiriyor. içerik zaten bomba!  hikayeler ve hayvan sembolleri de çok sempatik.  Tebrik ederim. Okuyan herkesin gönlünü fikrini açması dileğiyle nice şifalara. 
Bu arada doğal La notasıyla müzikler de pek güzel ilk dinlediğimde çevrede gözlerimin önünde küçük yıldızlar parıldadı kendimi bir an çok tanıdık bir yerde hissedip rahatladım. Sevgiler.. 
D. K.

İçimdeki beni görmek yaşadığım deneyimlediğim bir gerçeklik….dünyaya anlatmak gerek …emekleriniz için teşekkürler.
Y. B.

Sevgili Sebnem Ozkan İÇAçıcı varlığına ne kadar şükretsem, özünü kattığın kitaplarına ne kadar teşekkür etsem azdır. Emeğin büyük. Varlığın çok özel. Gözünün nuruna ve gönlüne sağlık. Şifa veren, şifa bulsun diyerek onu tanıdığım günden beri icat çıkaran arkadaşımın son icadından (üstelik bu daha başlangıç) gurur duyuyorum: ‘YÜKSELİŞ: Gönlün Şifası’
S. S.

Kitabı çok beğendim, dopdolu, her konudan çıkarımlarım oldu … başucu kitabı olmalı, insan her çıkmaza düştüğünde faydalanmalı, yararlanmalı… birçok farklı konu aslında nasıl da aynı sonuçla birleşiyor insan hayret ediyor… her şeyin başı sevgi…teşekkürler

Eğer başa çıkamadığın soruların ve sorunların varsa, içinde hep bir şey eksik gibiyse, kendi içindeki eli arıyorsan, gizli mitosunu merak ediyorsan, karmalarını tanımak, anne ve babanı anlamak, aşk hayatında aradığını bulmak, eşinle huzuru yakalamak, kendini La frekansı ile şifalandırmak, evrenin rezonansına ulaşmak, suyla bir olmak, içsel dengeyi bilmek istiyorsan en önemlisi de öğrendiğin bilgiyi hayata nasıl geçireceğini bilmek istiyorsan Bu kitap okunası:)) 
C. O.

Kitabınızı inanılmaz bir kültür birikimiyle bir o kadar samimi ve cesaretli olduğu için sevdim. Kimsenin söyleyemediği şeyleri söylemişsiniz. Ben kendi adıma Işık Çağı Çocuklarına da hayran kalmıştım. Ama bu son kitabınız çok içten, çok öğretici ve sıcak bir kitap.. Önerdiğiniz çalışmalar uygulaması zor değil ama ruhsal zenginliği ve dinginliğini fevkalade artıran teknikler. Teşekkürler Şebnem hanım.
N. B.