Işık Çağı Uzmanlığı

“Işık Çağı Uzmanlığı” Programı, eğitim sistemimizin son aşaması olup mezunlarımızı sadece Işık Çağı Çocukları değil “Işık Çağı” bilgisi ve bilinciyle de bütünlemek amacını taşır. Ek olarak, yeni paradigma insanının fazla ilgi duymadığı ancak ihtiyaç duyduğu iş kurma (Işık Çağı Okulları da dahil olmak üzere), pazarlama ve reklam konularında da destek olmaktadır.

Bu programla “Uzmanlarımız”, Eğitimci Eğitmeni olmak için gerekli olan mezuniyet sınavını da uygulayabilme yetkisine sahip olmaktadırlar.

Ana Başlıklar

Evrensel Program:

  • Kara delikten, beyaz deliğe
  • Ben’leri Bütünleme
  • Görev Programı Nedir?

Para=Bereket Yönetimi
İş Kurarken Yapmamanız Gerekenler
Sosyal Medya ve Pazarlama Farkındalığı

Kayıt ve bilgi: info@sebnemozkan.com

 

“Hayallerinizi yeniden düzenlemek ister misiniz?
Çünkü hepsinin ötesine geçebilirsiniz!”
M. Ş. Özkan

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır.
Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.
©Copyright 2014, “Işık Çağı Çocukları”, “Işık Çağı”, İstanbul, Türkiye, Şebnem M. Özkan tarafından. IÇÇ eğitim başlıkları ve içerikleri yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında Ş. Özkan’ın yazılı izni olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, tercüme edilemez. Anlaşma kapsamında izin verilen durumlar haricinde Işık Çağı Çocukları’na ait tescilli veya tescilli olmayan ticari markalar, ticari adlar veya hizmet markaları kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.

Videolar