Bireyseller

    Işık Çağı Çocukları‘nın önemini ve görevlerini anlatmak ve yeni çağın çocuklarının farklılıkları sonucu ortaya çıkan anlaşmazlıkları ve problemleri çözmek için 2010’dan beri Işık Çağı Çocuklarına ve Ailelerine yönelik sürdürdüğümüz bireysel seanslarımız devam ediyor. Buradaki amaç çocuk/genç ve aile için yeni paradigma anlayışına uygun
yeni ve özgün “davranış modelleri” geliştirmek ve benimsetmektir.

Kişisel problemlerinizi çözmek ve Yükseliş yolculuğunuzda destek olmak amacıyla “Çözümleme, Arınma ve Başkalaşım egzersiz ve uygulamaları” yetişkinlere özel olarak uygulanmaktadır. (Bilgi için info@sebnmeozkan.com‘a yazabilirsiniz).

Yüksek Hassasiyetler (YH) konusuyla ülkemiz “Işık Çağı Çocukları” ve “Yükseliş Gönlün Şifası” ile tanıştı. 3 aşamalı olan Yüksek Hassasiyetler Terapisi ülkemizde tek olarak Işık Çağı Akademi’de uygulanmaktadır.

Melekler ve Güç Hayvanı enerjileri ile olan çalışmalar ihtiyaç duyan danışanlara uygulanmaktadır.

MASAL TERAPİ seansları gerek çocuklar, gerekse yetişkinler için yürütülmektedir.
(Çocuklar için Masal Terapi grup çalışmaları hakkında bültenimizden güncel haberleri alabilirsiniz).

Bireysel Seansları online olarak da alabilirsiniz. (info@sebnemozkan.com)

Randevu için: info@sebnmeozkan.com & 0539 8237926

Yorumlarınızdan:
Çok teşekkür ederim hocam kendime güvenim yerine geldi!
D.
“… Sonrasında, çok önceden aldığım cilt bakım randevum için geç kalmayayım diye taksiye atladım ve belki de karsilastigim en naif taksiciye denk geldim. Ardından gittiğim merkezde bana “Sevgi” hanım bakım uygularken devamlı olarak beni güldürdü ve normalde yapmadığı işlemlerden de geçirdi uzun uzun ilgilendi benimle.

Senin desteğin paha biçilemez, ben hep çok şansliyimdir çok şükür ki…
Her daim ışık saçma niyetiyle, teşekkür ederim.
Minnetle sarılıyorum.”
L.
“Uzun uzun anlatmayacağım, sadece her gün ama her gün, daha 1 hafta önce hayal bile edemeyeceğim güzellikte ve güçte şeyler yaşıyorum. Yakında sizinle yeniden görüşmeyi çok istiyorum. Dilerim, hayatımda sebep olduğunuz bu olağanüstü güzellikte gelişmelerin çok daha fazlasını yaşarsınız. Bunu tüm içtenliğimle söylüyorum..
Sevgiler”
D. Ö.
“Kadim bilgiler insanlığın ortak hafızasında, zamanın tüm evrelerinde var olmuş ve bizlerin ulaşması için saklanmıştır. Planetimizin içinde bulunduğu bu ayrıcalıklı dönemde bunlar her kişinin gayretleri neticesi ulaşabileceği bilgilerdir.
İnsanlığın evriminin son derece hızlandığı 2012 sonrası zaman diliminde bize kendimizle ilgili Bilgi Yolculuğunda, rehber varlıklardan olan rehber hayvanlarımızla tanışmak Evrende kapıldığımız “Yalnızlık Yanılsamasından” çıkış yollarından birini daha aralamaktadır.
Bu yolculukta beni de üç rehber hayvanım –üç can dostum- ile tanıştıran Şebnem Özkan ile aynı zaman diliminde bu planette bulunmak, benim için onur ve büyük bir sevinçtir.”
Bircan Güzelel
Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

Videolar