Çalışmalar

www.sebnemozkan.com sitesinde yapılmakta olan Bireysel Çalışmalarımız

Çocuklar ve aileler ile yürütülen çalışmalarda, uygulanan çeşitli yöntemlerle çocuğun veya gencin problemli davranışlarının çözümlenerek, yetenekleri ve kuvvetli yönleri ile yer değiştirmesi ve yeni kuşakların farklı özelliklerinin anne baba, çocuk ve eğitimci tarafından anlaşılması yoluyla, aile içi ilişkilerin düzelmesi ve eğitim hayatının düzenlenmesi amaçlanmaktadır. 

Hayatımızda aşama yapabilmenin en hızlı yolu büyük resmi görebilmektir. Böylece kişi
ihtiyacı olmayan kurguları bırakabilecek ve yaşamın(ın) anlamını kavrayarak hayatın tüm alanlarında belirli bir tatmin, mutluluk ve başarı seviyesini yakalayabilecektir.

Yetişkinler ile yapılan bireysel çalışmalarımız yukarıda belirtilen düzeyi en kısa sürede yakalamak amacındadır. Bireyseller, Şebnem Nur Özkan‘ın 2005 senesinden beri tamamladığı eğitimleri ve 2000 senesinden beri biriktirdiği tecrübeleriyle uyguladığı çeşitli yöntem ve tekniklerin uygulanmasıyla yürütülmektedir. Danışan için en gerekli olan yöntem, seans esnasında kişinin ihtiyacına göre belirlenerek uygulanmaktadır.

Yorumlarınızdan:
“Yakın zamanda bir diyetisyen ile vegan diyeti uygulamaya başladım. Hayatımda ilk defa bir diyet programını 3 aydır başarıyla uyguluyorum ve 10 kilo verdim. Nasıl yapabildim bu sefer diye düşünürken aklıma yaptığımız #dikkateksikliği çalışmamız geldi. Artık programlara bağlı kalabiliyorum ve konsantrasyonumu hem hazırlık, hem de uygulama aşamalarında koruyabiliyorum. Haber vermek istedim…”
A. A.
“Hem kendimi hem de oglumu yargilamayi biraktim. Bircok ögreti ve calismalarda bahsi gecen, öyle olmamiz istenen yargisizlik alani… ancak ici bosken cok da mümkün olmuyordu en azindan benim icin. Bir ise baslayip korkunc bir performans ile calisip neden sonra hizlica yorgun hissettigimi, yalniz kalmanin benim icin neden bu kadar degerli oldugunu, sürprizleri neden sevmedigimi, sürekli gelismek, ögrenmek ihtiyacimi ve bunlari yaparken neden mutlu hissettigimi, ve sezgilerime kulak vermeyi basardigimda islerin kolaylastiginin farkina vardim. Oysa ki bu realite de bunlarin adi tembellik, asosyallik vb. olarak adlandiriliyordu ve ister istemez bu yargilari sahiplendigim zamanlar da oluyordu. Çocuğumla korona sürecinde aylardir 7*24 birlikte olmak beni cok yordu, hic yalniz kalma imkanim olmadi sürekli aktif ve dürtüsel bir cocuk, bu yüzden de kendimi yargiliyordum , Allahim okullar acilsada cocuklar okula gitse biraz diye. Bir ayin sonunda ciddi dagilmistim bu sürecte. Bütün bunlarin sebebini anladim, bastada dedigim gibi yargidan ciktim. Farkinda oldugum icin önceki gibi rahatsiz etmiyor beni davranislari, ve ben daraldigimda neye ihtiyacim oldugunu biliyorum. Su an ikimizede evde özgür zamanlar yaratmaya basladik, ikimize de cok iyi geldi , inaniyorum daha da iyi olacak.”
G. A.
“Uzun zamandır Şebnem hocamı takipteyim. öyle hassas ve önemli bir alanda böyle bir değere sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Sevgilerimle.”
N. G.
“Oğlum çok şükür daha iyi okulda öğretmeni de dediklerinizi uyguluyor. önceye göre sınıfta çok daha iyi diyor öğretmeni.
Oğlumun bakışları bile değişti hocam yakınımızda olanlar bile fark ediyor. daha iyi önceki hallerine göre çok şükür.
Allah razı olsun hocam sizden. ilk defa sorunsuz bir hafta yaşadık sayenizde.
Bide Alperen daha çok anlatmaya başladı. geçmişi yaşadıklarını ve halen şuanda yaşadığı bu yer değişimlerini. ben onu Dinledikçe daha çok anlatıyor.ve daha rahat. herhalde onu daha iyi anladığımı düşünüyor.
Sevgi ve saygılarımı sunuyorum hocam iyi ki hayatımıza dokundunuz.”
A. S.
“Çok teşekkür ederim hocam kendime güvenim yerine geldi!”
D. T.
“Hafta sonu güzel zaman geçirdik. Uyumlu gezdik. … Huzur geldi çocuğa, paylaşmak istedim.”
F. İ.
“… Sonrasında, çok önceden aldığım cilt bakım randevum için geç kalmayayım diye taksiye atladım ve belki de karsilastigim en naif taksiciye denk geldim. Ardından gittiğim merkezde bana “Sevgi” hanım bakım uygularken devamlı olarak beni güldürdü ve normalde yapmadığı işlemlerden de geçirdi uzun uzun ilgilendi benimle.

Senin desteğin paha biçilemez, ben hep çok şansliyimdir çok şükür ki…
Her daim ışık saçma niyetiyle, teşekkür ederim.
Minnetle sarılıyorum.”
Y. L.
“Uzun uzun anlatmayacağım, sadece her gün ama her gün, daha 1 hafta önce hayal bile edemeyeceğim güzellikte ve güçte şeyler yaşıyorum. Yakında sizinle yeniden görüşmeyi çok istiyorum. Dilerim, hayatımda sebep olduğunuz bu olağanüstü güzellikte gelişmelerin çok daha fazlasını yaşarsınız. Bunu tüm içtenliğimle söylüyorum..
Sevgiler”
D. Ö.
“Kadim bilgiler insanlığın ortak hafızasında, zamanın tüm evrelerinde var olmuş ve bizlerin ulaşması için saklanmıştır. Planetimizin içinde bulunduğu bu ayrıcalıklı dönemde bunlar her kişinin gayretleri neticesi ulaşabileceği bilgilerdir.
İnsanlığın evriminin son derece hızlandığı 2012 sonrası zaman diliminde bize kendimizle ilgili Bilgi Yolculuğunda, rehber varlıklardan olan rehber hayvanlarımızla tanışmak Evrende kapıldığımız “Yalnızlık Yanılsamasından” çıkış yollarından birini daha aralamaktadır.
Bu yolculukta beni de üç rehber hayvanım –üç can dostum- ile tanıştıran Şebnem Özkan ile aynı zaman diliminde bu planette bulunmak, benim için onur ve büyük bir sevinçtir.”
Bircan Güzelel
“Allah sizden razı olsun…”
A. T.

 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.