Işık Çağı Çocukları

Yeni çağın çocuklarının eski kuşaklardan çok farklı olduklarını hepimiz fark edebiliyoruz.
Ama neden bu kadar farklı olduklarını anlayamıyoruz! En önemlisi onların özgün yeteneklerini kullanabilmeleri için “kendi özelliklerine uygun olarak” nasıl destek olmamız gerektiğini bilemiyoruz.

Işık Çağı Çocukları kitabı yeni çocukları ülkemizde ilk defa derinlemesine ve bütüncül bir perspektiften anlatmayı amaçlıyor. Kitapla birlikte gönderilen  Mitolojik Hayvan Çıkartmaları (Anka, Unikorn, Pegasus ve Ejderha) ise onları yeniçağın özelliklerine uygun olarak desteklemek amacında. Ressamımız Yağız Efe Öz’e harika resimleri için çok teşekkür ediyoruz!

Çocukların bizzat kendilerinin seçeceği çıkartmalardaki “öneri cümlelerini” kullanarak
onlarla daha iyi Ebeveyn – Çocuk iletişimi kurabilir,
ruh hallerini daha iyi anlayabilir
ve yapmaları gerekenler için kolay ve sağlıklı bir şekilde yönlendirebilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuzda kendi çocuk neşeniz ve saflığınıza dönmek için kullanabilirsiniz…

Kitabınızı, Türkiye içinde kargo ücretsiz satın almak için bize yazınız: info@sebnemozkan.com

Işık Çağı Tanılama Testi‘ni satın almak üzere, şifre için info@sebnemozkan.com adresine yazabilirsiniz.

KY-logo-  
Yorumlarınızdan…

Farklıyım biraz. mesela okula gitmeden hiç görmeden 5, 6 lı yaşlarımda güneş sistemini çizmiştim tüm gezegenler satürnü halkasıyla. Başka bir örnek ise sakin bir bireyim ve evren temelli düşünüyorum zamanı algılıyorum kafamın içi sanki evren gibi sürekli nebulaların oluşma biçimleri yıldızlar karadelikler karanlık madde enerji teknolojik açıdan gelişim insanlar.. insan psikolojisi davranış biçimleri hareket etme tarzları ve davranışının sonuçlarını önceden öngörmek analizlemek gibi bir çok şey var makinelerin çalışma sistemlerini vücudun fonksiyonlarını enerji aura ve telepati dinlediğim müziklerin frekansları hz’leri dalga boyları hisler.
Bunlar kafamın içindeki bazı şeyler. Duygusal, aşırı vicdanlı, adaleti arayan biriyim. Dünya amacım ise dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve insanlara faydalı olabilmek.
Ramazan Bey
Siz bana çok iyi geldiniz kitaplarınızla,bilin istedim. İyi ki kesişti yollarımız😊
G. T.
Pek adetim değil ama yazmadan yapamadım belki bu maili hiç görmeyeceksiniz… ama yinede sizi anlayabileceğini düşündüğünüz insanların bu dünyada olduğunu bilmek çok güZel
Işık çağı çocukları kitabınızı okuyorum daha önce melekleri ( ki bende 14-15 yaşımdan itibaren ilgilenmeme ve bir sürü kaynaktan okuyuğ melek koçu olma serüvenine kadar gitsemde siizn kitabınız bi başkaydı) sonra erk hayvanımı bulmuş ve onunla ilgili daha geniş bilgi ararken erk hayvanları ile ilgili yazmış olduğunuz kitabınızı okudum şimdi ışık çağı çocukları özellikle çocuğum için almıştım ama ben az önce indigoları okurken ( ki daaha önce çok araştırmam olmuştur ama siİnki nokta atışı gibiydi) tüm çocukluğum gözümün önünden geçti tüm yaZdığınız özelliklerde yaşadığım tüm sıkıntıları görüp hızlı bir arınma ve yıllardır aradığım soruların yanotlarını buldum. (…)
Ama en zoru ve Okuduğumda da b eni çoooook etkileyen iki ruh doğmak ya bu çoooook enteresan. … Bi polar olarak düşünüp kendimi ilaç olayına hiç girmedim bunun yerine bendeki fakşı varşıktan kopmaya çalıştım ama sizin kitapta okuyınca şok oldum içimdeki sanli benim ikiz kardeşin onunla tuhaf bir dualite yaşıyoruz. (…)
S.
 
…. Ancak bir türlü düzenli ve dengeli bir biçimde meleklerle iletişime geçemiyordum. Sonra (birkaç ay önce) seni tanıdım, kitaplarının tamamını aldım ve şu anda meleklerden kartlar aracılığıyla açık bir şekilde rehberlik alabiliyorum:) Bu da kendime olan güvenimi arttırmamı ve çok daha fazlasını sağladı.
Bu arada lise yıllarından beri psikoloji okumak istediğimden, psikoloji masterı yapmak için maddi imkanım olmayınca denemek için üniversite sınavına girdim ve Üsküdar üniversitesinde (tam burslu) Sosyoloji bölümünü kazandım. Şu anda 1.sınıfı bitirmek üzereyim ancak aklım bir taraftan hala Psikolojide 🙂 Bu yıl sonundaki not ortalamam yüksek olursa (olma ihtimali yüksek) psikolojiye geçebilirim. Bu konuyu da hayırlısı için meleklerime bıraktım 🙂
Belki biraz uzun oldu ama kendimi sana öyle yakın hissediyorum ki, paylaşmak istedim 🙂
Şifa için aracı olan ruhlardan biri olarak tüm çabam bu role en iyi şekilde hazırlanmak. Dünyevi tarafta ise, çocuklarımıza mutlu bir dünya bırakabilmek ve onları kendi kendilerine (hatta tüm evrene) yeten bireyler olarak yetiştirebilmemiz için bunun “bugün” “anne-babalar” ile başlayabileceğinin farkındayım.
Bu nedenle Işık Çağı Çocukları Eğitimci Eğitimi programını görünce detaylı bilgileri öğrenmek ve bunun başlamak için uygun bir yol olup olamayacağından emin olmak istedim. En mutlu olduğum anlar oğlumla olan ve içimdeki çocuğu neşeyle yaşadığım anlar 🙂 Zaman sonsuzmuş gibi, koşulsuz sevgi içinde evrenle birmiş gibi 🙂
Seni seviyorum 🙂 Özümü seviyorum 🙂 Allah’ı ve tüm Yaratılanı seviyorum 🙂 İyi ki varsın 🙂 İyi ki varız 🙂
Şükür ve minnetle,
Sevgi ve ışıkla 🙂
A. E.
… Enerjileri algılıyor . Enerji çalışmalarına açık. Yazın anne özellikle ondan dolayı access bars eğitimi aldılar. Bende yazın ona uyguladım. Böyle bir tanışıklığımız vardı onunla ve yazdan beri de haberleşmemiştik. Sizden aldığım Eğitimci eğitimi sonrası artık çocuklara farklı gözle bakar oldum. O yüzden tekrar bana  geldiğinde onunla ilgili bu farkındalıklar ortaya çıktı.
F. C.
Yillardir oglumdaki farkı ve bendeki caresizligi kimseye anlatamadim herkes normal olur böyle  diyor ama herkes rahat adapte oluyor… Yuksek hassasiyet bunu ilk defa duydum… bize yol gosterin lutfen
B. U.
Şebnem hanım merhaba,
Uzun zamandır 4.5 yaşındaki kız yeğenimin diğer çocuklara göre birçok konuda farklı oldupunu gözlemliyor ve bunu anne babasının davranışlarının bir yansıması olarak düşünüyordum ancak web’de araştırırken karşıma tesadüf olarak “Elaine Aron’ın yüksek hassasiyetli çocuklar” makalesi çıktı. ve burada anlatılan durumlar birebir yeğenimle uyuşuyor. Psikolojik bir rahatsızlık olmadığını öğrenince inanın çok rahatladım. Web’de bayağı bir araştırma yaptım. Yabancı makaleleri okudum. Tr’de bu konuda çok bilgi yok hatta hiç yok. Türkiye’de bu konuda gördüğüm yazıların hepsinin altında sizin imzanız var:) açıkçası bu konuda bilgi sahibi olan başka psikolog göremedim. Benim sizden öğrenmek istediğim bundan sonraki süreç için nasıl bir yol izlemeli?..
Saygılarımla,
N.
Kitaptaki teste göre Yüksek Hassasiyetler oluyor oğlum. Siteye de bakacağım. Bu konu ile ilgili önereceğiniz başka kaynak olursa çok sevinirim. … Az once bitti kitap Ve cocugumuzun huylarini değiştirmeye calismamamiz gerektiğine emin oldum. Bu arada ilk defa sizin bir kitabinizi okudum, yazım diliniz çok güzel, akıcı, net. Bahsedilen cogu olgu bana yabanci olmasina ragmen keyifle okudum kitabiniz. Teşekkür ediyorum.
B.
Şu sıralar elimden düşürmediğim bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Bambaşka bir bakış açısı kazandıran  çocuğunuz ya da öğrencileriniz için bir rehber kitap niteliğinde. Bolca bilimsel araştırmalardan bahsediliyor ki bu beni en çok çeken kısmı oldu. Sipariş edince bir de yanına kullanması çok keyifli “ışık çağı çocukları koruyucu çıkartmaları”nı gönderiyorlar.
“Neyi bildiğimizi, neyi de bilmediğimizi bilmek… İşte gerçek bilgi budur.”
M.
Anne,baba ve çocuğa yönelik, çok amaçlı güzel bir çalışma. Sevgili Şebnem Özkan’ın böyle eğitici bir kitap tasarlaması,sevgili Yağız Efe’nin resimleriyle desteklemesi farklı bir ürün ortaya çıkarmış. Kutluyorum, başarılarınız daim olsun…Sevgiler…
H. H
Ebeveynlerin çocuklarının davranış ve seçimlerine anlam getirebilmesi ve onlara daha güzel bir hayat sunabilmeleri için çok değerli bir kitap olduğunu düşünüyorum. Yalnız çocuklarınıza değil kendi davranışlarınızın da sebeplerini buluyorsunuz aslında.
G. T.
Sevgili Sebnem Hanim, Isik Cagi Cocuklari kitabinizi zevkle ve dikkatle okudum. Oncelikle, bu cocuklar hakkinda detayli bilgileri bir araya getirdiginiz icin cok tesekkurler. Yurt disinda yasiyorum ama bu konudaki egitimlerinizden birine Skype ile katilmayi cok isterim. … Cok tesekkurler. Sevgilerle,
P. G.
Merhaba Şebnem Hanım. Kitabınızı üç gün önce aldım ve keyifle okuyorum. kendimi ve kızımı tanıma konusunda yardımcı oldunuz. Biraz kendim ve kızımdan bahsetmek istiyorum. Kitabımızda indigo larin özelliklerini okuduktan sonra kendimin bir indigo olduğuna karar verdim bir başka özelliğimse rüyalarımda gördüklerimin sadece kötü olacak olayları önceden sezebilmem. Kizima hamile kaldığımda onun kız olacağını ve hatta ismini ada koymamı da rüyama girerek kendi soyledi.zor bir hamilelik geçirdim .ama daha hamile iken bile babasının sesini ayırıp ona farklı tepkiler verebiliyorum. Doğduğu andan itibaren o hep çok bilmiş gözleriyle ruhumun içine kadar baktığını söyleyebilirim. 9 aylık konuşmaya başladı 16 aylikken uzaydan geldiğini söylüyordu. 18 aylık olduğunda bilim teknik dergisinde gördüğü bir uzay fotografini bir kağıda bir kalem ile küçük küçük delikler acarak resmin aynısını kopyalamisti. Çok erken tiyatro ile tanıştı 20 aylıktan beridir tiyatroya gidiyoruz iki buçuk yaşında baleye başladı. Çok kolay öğreniyor öğrendiklerini unutmuyor bir buçuk yadinda iken ingilizce saymayı renkleri söyleyebiliyordu. Kızım altın ve yıldız cocuk özellikleri taşıyor zannediyorum. Çok teşekkür ederim..
A. İ.
Isik Cagi Cocuklari isimli kitabinizi Aralik 2016 da almistim. Inanilmaz guzel bilgiler vermissiniz. Surekli altini çize çize bir hal oldum…
G. O.
Merhaba Şebnem hanım,
Bugün kitabınızı aldım ve 2 saat önce okumaya başladım. Elimden bırakamadım uzun süre.
Kızım 19 Ekim 2013 doğumlu, doğduğu günden itibaren kızımı gören yakınlarım ve arkadaşlarım onun çok farklı bir bebek olduğunu söylüyorlardı. Bunu ilk başta iltifat olarak görürken zamanla onun farklılığını anlamaya başladım. Kızım enerjisiyle ailedeki birçok insana şifa oldu.
Yunus çocuklarla ilgili yazdığınız özelliklerin birçoğu kızımda var. Enerjisi çok yüksek , neşeli, sevgi dolu, sosyal ve herkesi kucaklamaya çalışan bir çocuk. Ayrıca 7 aylıkken denizle tanıştı ve denizden çıkmak istemiyordu, yıkanmayı ve yıkanırken suyla oynamayı çok seviyor. Yemek yedirmekte zorlandığımızdan önüne su dolu bir kap koyuyoruz ve devamlı onunla oynuyor ve rahat yemek yediriyoruz.
Dar çamaşırlar ve çoraplardan hoşlanmıyor, doğduğu günden beri evini çok seviyor ve evden ayrı olduğumuz zaman evini özlüyor, gürültüden korkuyor, özellikle helikopter sesinden ürküyor. Müziği çok seviyor ve dans ediyor. Bazen öyle bir bakıyor ki sanki zihnimi okuyor. Ayına göre gelişimi çok çok ilerde ve çok zeki olduğunu düşünüyoruz. Bunları sizinle paylaşmak istedim. Sevgiler…
Z. A.
Yeni kitabınızı henüz aldım ve zevkle okumaya başladım.  Ben bu konularda çok bilgi sahibi değilim aslında  fakat beni bu konuya  dahil  eden kişi kızımın  ilkokul öğretmeni oldu. Bizi bir gün görüşmeye çağırdı  ve okuldaki başarısından çok insanlara olan sevgisinden, şefkatinden, yaratıcılığından bahsetti ve “ kızınızın kristal çocuk olduğuna inanıyorum” dedi.

Biliyorum çok uzun oldu… Kusura bakmayın ne olur … Sürekli çocuğundan bahseden, öven bir anne değilim inanın  ama kitabınız beni çok etkiledi, sizinle paylaşmak istedim. Sizinle tanışmayı çok isterim….
Sevgiyle kalın….
S. U.
Sevgili Handan Hanımın Kaleminden:
Merhaba, baharın yavaş yavaş kendisini daha fazla hissettirdiği şu günlerde umarım herkes iyidir ve adeta güneş ışığına endekslediğimiz morallerimiz de biraz daha yükselmiştir umuyorum. Benim öyle oldu açıkçası ama keyfimi yerine getiren başka güzellikler de oldu.
Bundan 3 sene önce, sene başı gibi annem iş yerimi arayarak, gündüz kuşağında yer alan kadın programlarından birinde “Meleklerin Seninle Konuşuyor” isminde bir kitaptan ve kartlardan bahsedildiğini söylemişti. Çoğa varmadan sevgili Suzy (lilibebek) de bana kitap tavsiyelerinin içinde bu kitaptan ve kartlardan bahsedince merakım iyice arttı ve kitabı aldım. Bu kitabın üzerinde yazan “Yeni yaşamınızın kapısından içeri girmeye hazır mısınız?” cümlesinin nasıl da bir gerçeği böylesi yalın ifade ettiğini bilmiyordum! Bu kitapla birlikte birbirinden etkileyici o kadar çok olay yaşadığımdan bahsetsem sanırım sayfalara sığmaz ve eminim hepiniz de yaşamışsınızdır bunları zaten!!!. Ve unutmayalım Allah neyi kimden istediğimizi en iyi bilendir:)!
Derken Sevgili Şebnem ÖZKAN ‘ın ikinci kitabı da çıktı : “Şifa Çemberi Rehber Hayvanlar”. Bu kitap çıkmıştı çıkmasına ama ben almakta biraz geç kalmıştım. Öyle olaylar yaşadım ve bana adeta yaşadığım her gün öyle enteresan Sobe (!) lerle bu kitabı almam gerektiği söylendi ki (Evren ve yani Allah tarafından. Evren demek Allah’ ın yarattığı her mahlukat ve olgu demek, sizler görmüyorsunuz diye bulutlar susuyor, kuşlar konuşmuyor, köpeğimiz deprem olacağında değişik hareketler yapmıyor değil, sadece bizler anlamlandırmakta zorluk yaşıyoruz, bizler anlamıyoruz diye onlar yok değiller ve konuşmuyor değiller). Her yerde şifa Çemberinin işareti çıkıyordu karşıma – ben bunun ne olduğunu anlamıyor, bilmiyordum– ve araştırmamakta ısrar ediyordum. Taa ki bir sabah işe giderken kapıdan çıkıp adımımı dışarı attığımda gökyüzünde bulutların oluşturduğu o enteresan şekli görene kadar. Ve işte yeni aynı şekil karşımdaydı!!! Bulutlar adeta yuvarlak olmuş ve içine adeta çarpı işareti atılmıştı. “YOK ARTIK!!” deyip bu işaretin anlamını araştırdım internetten ve bunun “şifa çemberi” şeklinin bir işareti olduğunu, kitabın kapağındaki ile aynı şekil olduğunu farkedince ancak DANK etti:))) Ve ben adeta koşar adım kitabı ısmarladım!!! Evet biraz geç anlamıştım ama olsun:)) Böylesi tatlı rehberlerden kendimi nasıl da mahrum bırakmışım. Allah’ın yarattığı herşeyin bizleri daha iyiye götürmek için nasıl da işaretler verdiğine hayretler içinde tanık olmak muhteşem bir duyguydu ve halen öyle;)! Ve Kasım 2014 ‘te ise Sevgili Şebnem ÖZKAN’ ın çok önem verdiği minik yavrularımızdan yola çıkarak hazırladığı ve aslında hepimizi ilgilendiren; bizleri ve yavrularımızı anlatan rehber üçüncü kitabı “Işık Çağı Çocukları” piyasaya çıktı.
Handan
Üçüncü kitabını kendi elinden alacağım aklıma gelmezdi! Eskişehir’e imza ve sohbet gününe geldiğinde kendi elinden almak kısmetmiş. Yüzyüze tanıştığımızda da öyle büyük, sıcak ve harika bir enerjiyle karşılaştım ki hayran olmamak imkansız:). Kitabın üslübu ise çok çok akıcı. Işık Çağı Çocukları’ nı tüm ebeveyn ve eğitimcilerin okumasını isterim. Okuduğunuzda farklı yönlerden de olaylara bakabileceğinize inanıyorum. Bazı konular ilkin size de enteresan görünebilir ama kitapta da bahsedildiği üzere unutmalayım ki;
“Yeni bir fikir önce saçma diye lanetlenir
Sonra önemsiz diye bir kenara atılır
Ve en sonunda –HERKESİN BİLDİĞİ—bir şey haline gelir”
William James
Son kitabına ulaşmak isterseniz, buradan buyurun…
Herkese güzel bir hafta diliyorum, sevgiler.
Kitapların anlatım üslubu muhteşem. Benim ruhumu besleyen kitaplar olarak baş ucumda… Sevgiler
S. C
Sayın Özkan kitabını aldım ve zevkle okudum. Kitabı okurken kızımın ve benim yalnız olmadığımızı anladım. Emeğinize sağlık.
O. K.
Sevgili Sebnem Ozkan,
“Isık Cagı Cocukları” kitabınızı bir kac aksamdır elimden dusuremedim ve nihayet bitirmek uzereyim. Aksamları kızım uyurken ben de kitabı okuyup bir yandan da kızıma bakıp duruyordum. Her bir bolumden sonra da yok kızım tam olarak bu da degil diyip geciyordum. Sonra bu aksam “Yunus Cocukları” okudum… Sonra bir daha okudum… Bir daha okudum… Ozellikle de bu cocukların dunyaya gelmeden once annelerinin ruyalarına girmesi kısmında gozlerimden yaslar süzüldü… Kızım henuz bir kız cocugu oldugunu bilmiyorken, hamileligimin sanırım 3. ayında ruyama girdi… Onu yaslı bir teyze olarak gordum ve elimi tutup “merak etme ben iyiyim size gelecegim” dedi bana… Oldukca uzunca bir ruyaydı bu… Kızım dunyaya geldiginden beri de ne zaman hasta olsa ya da onun icin endiselensem ruyayı hatırlayıp “hersey yoluna girecek, onun yaslılık halini gördüm, uzun ve saglıklı bir ömrü olacak, rüyamda gördüm, o ruya cok gercekti” diyip duruyordum kendime…
Bir de denizle olan bagı… Zaten kendisinin adı da Deniz ve bu ismi ben buldum!… Artık buna da sasırmıyorum… Neyse ki her yaz en az bir ay deniz kenarında vakit gecirebilme sansı var… Tahmin edeceginiz uzere de dogdugundan beri “bu cocuk suya doymuyor” diyip duruyoruz… Denizde hic ama hic korku hissetmeden oynuyor…
Kitabın diger bolumlerindeki cocukları okudukca bu da degil, bu da degil derken “yunus cocukları” kısmını satır satır okuyup gözlerimi yapıstırdım kitaba… Uyku da tutmadı 🙂 Kitapta yunus cocuklar icin yazılan her satırı, her noktalama isaretini kızım icin onaylıyor ve aynen oyle diyorum… Bundan sonrası icin belki yardıma ihtiyacım vardır… Nasıl davranmalı, nasıl hareket etmeliyim bilemedim… Bir de eger cocugunuzun “yunus” ozellikleri tasidigini dusunuyorsanız mail atın yazmıs oldugunuz icin acıkcası kendimi sorumlu da hissettim…
Sevgiler
Y. B.
Türkiye’de bu günlerde yaşadığımız sorunun temelini kitapta dip not. Benim bu kitapla tanışma öyküm oldukça garipti. Çocuğum olmadığı için Naturel fuarında seçmediğim bir workshoptu. Ruhum beni workshopa getirdi. Nedensiz workshop esnasında ağlamaya başladım. Şebnem Hanım’a anlattım; bu çocuklar için bir şey yapman gerekiyordur demişti. Daha sonra kitabı alıp okumaya başladım…
Kitabın her sayfasını okurken bu kitabı herkes okumalı diyorum. Anne baba ve öğretmenler kesinlikle okumalı. Yöneticiler ve patronlar da okumalı. İşverenler yeni neslin işe ihtiyacı olduğunu ama çalışmadığını söylüyorlar. Ben de iş hayatında 1990 sonrası doğumlularda bunu gözlemlemiştim ilk önce yaptıklarını ukalalık olarak gördüm ama sonra fark ettim ki eski enerjiye tahammülleri yok ve onları değiştirecekler. Yeni çağda var olmak isteyen her işveren bu kitabı okumalı ve istemini gözden geçirmeli
Şebnem Hanım çok önemli bir kitap yazmışsınız; bunun için size çok teşekkür ederim. Ruhum beni sizinle buluşturduğu için de minnettarım. Bu kitabı çocuğu olan her arkadaşıma tavsiye ediyordum artık herkese tavsiye edeceğim 🙂 Kitapsever arkadaşlarıma hediye zamanı geldiğinde vereceğim en güzel armağan olduğunu düşünüyorum.
Sevgiler
Y. M.
Merhaba şebnem hanım, bugun kitabınızı aldım ve 2 saat önce okumaya başladım. Elimden bırakamadım uzun süre! Sevgilerimle..
Z. A.
Kitabınızı aldım okuyorum… Çok güzel… Ve gerçekten çocuklarımız öyleler!….
S. E.
Dün geldi kitabım kargodan  kendim almak durumunda kaldım, inanın yolda açıp bakmaya başladım ve 200 küsur sayfalık kitapta hemen buldum Duru’yu. yazdığınız bölümü çok güzel olmuş. sizi öpüyorum. bir çok kişiye daha ulaşırsınız umarım yeni kitabınızla 🙂
G. G.
Öncelikle bu mesajı sen mi okuyorsun yoksa asistanların mı bilmiyorum ama yine de merhaba Şebnem Abla. Ben şu an senin yazdığın \’\’IŞIK ÇAĞI ÇOCUKLARI\’\’ kitabının 40. sayfasındayım ve kitaba başladığım andan itibaren (ki çok sohbetli bir ortamda başlamıştım.) beni aydınlattığını düşünüyorum, öyle ki sanırım kitabı benim bir parçammış ve onu anlamaya çalışıyormuş gibi okuyorum.

Sana şunu söylemek isterim bluğ çağında çocukların kendini özelliklerinden uzaklaştırdıklarını yazmışsın. Çok da doğru yazmışsın.

Sana şunu söyleyebilirim ki kitapta yazdığın bazı özelliklere sahibim ve bunları kaybetmek istemiyorum. Kitabının tamamını okuyacağım. Hakkında pek fazla şey bilmiyorum ama eğer seminer veriyorsan ya da konuşmalar düzenliyorsan Antalya’ya geldiğinde bana bir e-posta ile ulaşırsan sevinirim. Bir gün görüşmek dileğiyle…
A. Ç.