LIQHT

LQ (Işık Zekası) Holistik Terapi,
M. Şebnem Özkan’ın 2007’den beri yapmakta olduğu çalışma ve araştırmalar sonucunda oluşturduğu, gerek yetişkinler, gerekse çocuklar için versiyonları olan bir sağaltım ve bilinçlenme sistemidir.

Bu doğrultuda M. Şebnem Özkan tarafından bulunmuş ve uygulamaya konulmuş olan “Varoluş Renkleri ile çalışılmaktadır. (Varoluş Renkleri, aura rengi vb. değildir. İmzanız niteliğindeki frekansınızın rengidir).

Bu rengin özellikleri, özümüzün özellikleriyle birlikte, bu hayatta önce olmamız, sonrasındaysa yapmamız ve gerçekleştirmemiz gerekenleri tarif etmektedir.

“Renkler direk boyut bilgisidir. Bir kişinin, olayın, ilişkinin vb. rengini bularak
onun en derin bilgisine ulaşabilirsiniz.”

M. Ş. Özkan

Varoluş Renkleri aynı zamanda hayatımız boyunca yaşadıklarımızı ve ilişkilerimizi daha iyi anlamamızı ve ilaveten onları doğru şekilde yönetmemizi sağlar. Böylece her türlü ilişkinizi (madde dünyası, para, aile içi ilişkiler, kadın-erkek ilişkileri, iş ilişkileri vb.) optimuma getirebilmek ve orada tutabilmek mümkün olur.

Işık Zekanızı (LQ) artırmak yoluyla Varoluşa ulaştıran Liqht, hiçbir detayı ve problemi atlamamak için “en dış kabuktan temele” inen bir çözümleme sistemine sahiptir.

Liqht’ın en temel amacıysa bu iyileşme sistemiyle artık dünyevi problemlerden tamamen özgürleşerek, şu an dünya üzerinde bulunan her bir insan için varılması gereken aşama olarak “evrensel bilince” açılmayı sağlamaktır.

Liqht‘ın en önemli özelliklerinden biri de ebeveynlerin çocuk için ve çocuğu seansa getirmeye gerek kalmadan çalışmaları yapabiliyor oluşudur:

Birinci aşamada ebeveyn çocuk için arınma ve farkındalık çalışmaları yapar. Çünkü çocuk ergenliğe kadar ağırlıklı olarak anne babanın özelliklerini taşır.
İkinci aşamada ebeveyn Liqht‘ı çocuklarına niyetle eğitimde anlatılan tekniği kullanarak uygular.
Üçüncü ve son aşamadaysa ebeveyn, çalışma esnasında öğretilen uygulamalar sayesinde Liqht‘ı çocuklarıyla beraber yapabilmektedir.

Liqht Işık Çağı Çocukları Eğitimcilerimize indirimli olarak verilmektedir.
Programları takip etmek için lütfen bültene abone olunuz
veya sosyal medyadan bizi takip ediniz.
Liqht‘a online olarak da katılabilirsiniz.

LQ Holistik Terapi Program Akışı

10.30 – 18.00
* Oluş Meditasyonu (Özden geliş ve Var Oluş Renginizi bulma)
* Çözümleme 4 (Atalar, aile, kültür: 7 yaştan itibaren yargılandıklarınız)
* Çözümleme 3 (Alfa frekansında 2 – 7 yaş arası yargılandıklarınız ve kalıplarınız)
* Çözümleme 2 (Özden kopuş: Teta frekansında maruz kaldığınız 1 yaş “hipnozu”)
* Çözümleme 1 (Hamilelik öncesi ve hamilelik)
* Varoluş Meditasyonu (Yeniden doğuş ve bilinç uyumlanması)

Bilgi ve randevu için: info@sebnemozkan.com

Yorumlarınızdan

“Şifalandığım güzel bir çalışma oldu ve sonuçlarını göreceğime inanıyorum. Teşekkür ederim hayatıma dokunduğunuz için.”
“Liqht-aroma çok iyi geldi. Çok stresli bir dönemimi gayet sakin ve hakim geçirebildim.”
F. İ.

“Çizimimi yarın yapayım Ama kendimi mor görüyorum tümüyle içinde noktalar halinde sarı Işıklar var haftam çok iyiydi çok huzurluydum. kendimi 4-5 gün bu dünyaya aitim diyerek topraklama yaparak geçirdim içimden öyle geldi. kalbimdeki sıkıntı ve baskı hissi gerçekte can sıkıntım var ama azaldı. Bu dünyaya aitim, burada yapacaklarım vardı, burada en güzel şekilde yaşayayım modundayım..”

“Daha çok farkına vardım. Çok iyi geldi.”
N. Ç.

Gözümüm önüne gelen rengi (rengi şu an çok net hatırlamıyorum belki kahverengi olabilir) ağrıyan sol omuzumun üstüne yerleştirmiştim. Birden zihnimde “ben suçlu değilim” düşüncesi belirdi.Çok şaşırdım.”
T. B. 

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

 

©Copyright 2019, “LQ Holistik Terapisi” (Liqht), “Işık Zekası” (LQ), İstanbul, Türkiye, M. Şebnem Özkan. Liqht danışmanlık, eğitim başlıkları ve içerikleri yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında M. Şebnem Özkan’ın yazılı izni olmadan değiştirilemez, kopyalanamaz, tercüme edilemez. Anlaşma kapsamında izin verilen durumlar haricinde ’Liqht’a ait tescilli veya tescilli olmayan ticari markalar, ticari adlar veya hizmet markaları kullanılamaz. Tüm Hakları Saklıdır.

Videolar