LIQHT

LQ (Işık Zekası) Holistik Terapi,
M. Şebnem Özkan’ın 2007’den beri yapmakta olduğu çalışma ve araştırmalar sonucunda oluşturduğu, gerek yetişkinler, gerekse çocuklar için versiyonları olan bir bilinçlenme sistemidir.

Bu doğrultuda M. Şebnem Özkan tarafından bulunmuş ve uygulamaya konulmuş olan “Varoluş Renkleri ile çalışılmaktadır. (Varoluş Renkleri, aura rengi vb. değildir. İmzanız niteliğindeki frekansınızın rengidir).

Bu rengin özellikleri, özümüzün özellikleriyle birlikte, bu hayatta önce olmamız, sonrasındaysa yapmamız ve gerçekleştirmemiz gerekenleri tarif etmektedir.

“Renkler direk boyut bilgisidir. Bir kişinin, olayın, ilişkinin vb. rengini bularak
onun en derin bilgisine ulaşabilirsiniz.”

M. Ş. Özkan

Varoluş Renkleri aynı zamanda hayatımız boyunca yaşadıklarımızı ve ilişkilerimizi daha iyi anlamamızı ve ilaveten onları doğru şekilde yönetmemizi sağlar. Böylece her türlü ilişkinizi (madde dünyası, para, aile içi ilişkiler, kadın-erkek ilişkileri, iş ilişkileri vb.) optimuma getirebilmek ve orada tutabilmek mümkün olur.

Işık Zekanızı (LQ) artırmak yoluyla Varoluşa ulaştıran Liqht, hiçbir detayı ve problemi atlamamak için “en dış kabuktan temele” inen bir çözümleme sistemine sahiptir.

Liqht’ın en temel amacıysa bu iyileşme sistemiyle artık dünyevi problemlerden tamamen özgürleşerek, şu an dünya üzerinde bulunan her bir insan için varılması gereken aşama olarak “evrensel bilince” açılmayı sağlamaktır.

Liqht Işık Çağı Çocukları Eğitimcilerimize indirimli olarak verilmektedir.
Programları takip etmek için lütfen bültene abone olunuz
veya sosyal medyadan bizi takip ediniz.
Liqht‘a online olarak da katılabilirsiniz.

LQ Holistik Terapi Program Akışı

10.30 – 18.00
* Oluş Meditasyonu (Özden geliş ve Var Oluş Renginizi bulma)
* Çözümleme 4 (Atalar, aile, kültür: 7 yaştan itibaren yargılandıklarınız)
* Çözümleme 3 (Alfa frekansında 2 – 7 yaş arası yargılandıklarınız ve kalıplarınız)
* Çözümleme 2 (Özden kopuş: Teta frekansında maruz kaldığınız 1 yaş “hipnozu”)
* Çözümleme 1 (Hamilelik öncesi ve hamilelik)
* Varoluş Meditasyonu (Yeniden doğuş ve bilinç uyumlanması)

Bilgi ve randevu için: info@sebnemozkan.com

Bu site, sizler için sadece destek sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Herhangi bir tedavi amacı güdülmemektedir. Fiziksel veya psikolojik bir rahatsızlığınız varsa tıbbi tedavi önerilmektedir.

 

Videolar